Corporate Governance Selectie- en benoemingscommissie Beloning Schema van terugtreden en herbenoemen voor de Raad van Commissarissen Aandelen en de rechten van aandeelhouders Uitgifte van aandelen en voorkeursrechten Ahold Jaarverslag 2004 Rene Dahan, voorzitter Karen de Segundo Cynthia Schneider De Selectie- en benoemingscommissie doet aanbevelingen aan de Raad van Commissarissen voor kandidaten voor functies binnen de Raad van Bestuur en de Raad van Commissarissen. Remuneratiecommissie Karei Vuursteen, voorzitter Rene Dahan Cynthia Schneider De Remuneratiecommissie beoordeelt de bestuurders beloningen en doet aanbevelingen voor het beloningsbeleid van de Raad van Bestuur die moeten worden goedgekeurd door de Algemene Vergadering van Aandeelhouders. De beloning van de leden van de Raad van Commissarissen wordt vastgesteld door de Algemene Vergadering van Aandeelhouders. Voor nadere informatie over de individuele beloning van de leden van de Raad van Commissarissen zie de Toelichting op de geconsolideerde jaarrekening in dit jaarverslag onder 7. Naam Karei Vuursteen Ladewijk de Vink Cynthia Schneider Jan Hommen Rene Dahan Karen de Segundo Geboortedatum 25 juli 1941 12 februari 1945 16 augustus 1953 29 april 1943 26 augustus 1941 12 december 1946 Datum van benoeming 8 mei 2002 12 november 1998 1 oktober 2001 13 mei 2003 2 juni 2004 2 juni 2004 Datum van mogelijke herbenoeming niet van toepassing niet van toepassing niet van toepassing 2007 2008 2008 Datum van terugtreden AVA 2005 AVA 2005 AVA 2005 2015 2016 2016 Het reglement van de Raad van Commissarissen, de Auditcommissie, de Selectie- en benoemingscommissie en de Remuneratiecommissie vindt u op onze website www.ahold.nl. Voor details over het aantal uitstaande aandelen zie de Toelichting op de geconsolideerde jaarrekening onder 20 in dit jaarverslag. Voor details over de noteringen, de koers ontwikkeling en het dividendbeleid met betrekking tot onze gewone aandelen zie het hoofdstuk Investor Relations in dit jaarverslag. Aandelen kunnen worden uitgegeven na een besluit van de Algemene Vergadering van Aandeelhouders op voorstel van de Raad van Bestuur onder goedkeuring van de Raad van Commissarissen. De Algemene Vergadering van Aandeel houders kan deze bevoegdheid door een besluit voor een periode van maximaal vijfjaar delegeren aan de Raad van Bestuur. Een besluit van de Algemene Vergadering van Aandeel houders om aandelen uit te geven of de Raad van Bestuur daartoe te machtigen, moet ook worden goedgekeurd door de houders van iedere categorie aandelen waarvan de rechten negatief worden beïnvloed door de voorgestelde uitgifte of de machtiging. De Algemene Vergadering van Aandeelhouders heeft tot 26 mei 2005 de bevoegdheid aan de Raad van Bestuur gedelegeerd met betrekking tot de uitgifte van en/of het geven van rechten tot het nemen van: alle gewone aandelen die ten tijde van de uitgifte of het verstrekken van rechten nog niet zijn uitgegeven tot een maximum van 625 miljoen gewone aandelen; alle cumulatief preferente aandelen die ten tijde van de uitgifte of het verstrekken van rechten nog niet zijn uitgegeven; en cumulatief preferente financieringsaandelen van alle soorten die ten tijde van de uitgifte en/of het verstrekken van rechten nog niet zijn uitgegeven. Houders van gewone aandelen hebben het recht van voorkeur om gewone aandelen te nemen bij de uitgifte van nieuwe gewone aandelen in verhouding tot het totale bedrag van hun bestaande bezit aan gewone aandelen. Volgens de statuten is dit voorkeursrecht niet van

Jaarverslagen | 2004 | | pagina 28