Corporate Governance Benoeming en samenstelling Raad van Commissarissen Leden van de Raad van Bestuur Disclosure and Compliance Commissie Beloning Schema van terugtreden en herbenoeming voor de Raad van Bestuur Ahold Jaarverslag 2004 De Raad van Bestuur bestaat uit ten minste drie leden. Ten tijde van de publicatie van dit verslag bestaat de Raad van Bestuur uit drie leden: een President en Chief Executive Officer, een Chief Financial Officer en een Chief Corporate Governance Counsel. Leden van de Raad van Bestuur worden benoemd voor een termijn van maximaal vier jaar. De Algemene Vergadering van Aandeelhouders benoemt, schorst en ontslaat leden van de Raad van Bestuur. Leden van de Raad van Bestuur worden benoemd voor een periode van vier jaar en kunnen worden herbenoemd voor een termijn van maximaal vier jaar. De Raad van Commissarissen doet voorstellen om een lid van de Raad van Bestuur te benoemen, te schorsen of te ontslaan en over deze voorstellen wordt beslist door de absolute meerderheid van de tijdens een Algemene Vergadering van Aandeelhouders uitgebrachte stemmen. Indien anderen het voorstel doen, is een absolute meerderheid van stemmen, die ten minste eenderde van het aantal uitstaande aandelen vertegenwoordigt, vereist om een lid van de Raad van Bestuur te benoemen, te schorsen of te ontslaan. Indien de meerderheid van de uitgebrachte stemmen niet ten minste eenderde van het aantal uitstaande aandelen vertegen woordigt, kan een tweede vergadering worden gehouden. In de tweede vergadering kan een voorstel tot benoeming van een lid van de Raad van Bestuur worden aangenomen door een meerderheid van de tijdens die vergadering uitgebrachte stemmen, ongeacht het aantal aandelen dat op die vergadering vertegenwoordigd is. De Raad van Commissarissen is verantwoordelijk voor het toezicht op het beleid van de Raad van Bestuur en de algemene gang van zaken binnen de vennootschap en de daarmee verbonden onderneming. De Raad van Commissarissen laat zich leiden door de belangen van de Anders Moberg, Presidenten CEO Hannu Ryöppönen, CFO Peter Wakkie, Chief Corporate Governance Counsel Nadere details en korte cv's van de leden van de Raad van Bestuur zijn opgenomen in het bericht van de Raad van Bestuur in dit jaarverslag. De Disclosure and Compliance Commissie ziet toe op de verzameling en analyse van financiële en niet-financiële informatie van Ahold en de geconsolideerde dochter maatschappijen. De Commissie bewaakt de volledigheid en juistheid van deze gegevens. De Commissie controleert deze informatie voordat deze wordt opgenomen in rapportages aan de SEC, jaarverslagen of mededelingen die aan het publiek of de financiële wereld worden gedaan. De Disclosure and Compliance Commissie wordt ondersteund door twee subcommissies. Eén subcommissie coördineert het jaarverslagproces en de andere houdt toezicht op de website. De Algemene Vergadering van Aandeelhouders van 3 maart 2004 heeft ons beloningsbeleid voor leden van de Raad van Bestuur aangenomen. Details hierover vindt u in het hoofd stuk Beloningsbeleid van dit jaarverslag. Voor gedetailleerde informatie over de individuele beloning van leden van de Raad van Bestuur zie de Toelichting op de geconsolideerde jaarrekening onder 7 in dit verslag. Datum van mogelijke herbenoeming Datum van terugtreden 2008 2008 niet van toepassing 2008 onderneming en haar werkmaatschappijen en moet rekening houden met de relevante belangen van alle betrokkenen. De Raad van Commissarissen is verantwoordelijk voor zijn eigen functioneren. Geboortedatum Datum van benoeming And6rSM0berg 21 maart 1950 4 september 2003 Hannu Ryöppönen 25 maart 1952 4 Pettir Wdl'k":'22 juni 1948 26 november 2003 Het reglement voor de Raad van Bestuur vindt u op onze website, www.ahold.com.

Jaarverslagen | 2004 | | pagina 26