241 Aanvullende vereiste informatie Onderdeel 6A - Leden van de raden van bestuur en raden van commissarissen Raad van Bestuur Overige bedrijfsfunctionarissen Raad van Commissarissen Ahold Jaarverslag 2004 De volgende informatie is opgenomen met het oog op bepaalde Form 20-F-onderdelen welke hieronder zijn weergegeven die niet elders in dit verslag zijn opgenomen. Voor informatie over de leden van de Raad van Bestuur, zie de onderdelen 'Corporate governance' en 'Bericht van de Raad van Bestuur' elders in dit jaarverslag. Per 29 maart 2005 waren de bedrijfsfunctionarissen op sleutelposities buiten de Raad van Bestuur de volgende: Voor informatie over de leden van de Raad van Commissarissen, zie de onderdelen 'Corporate governance' en 'Bericht van de Raad van Commissarissen' opgenomen in dit jaarverslag. Naam en functie Geboortedatum Bedrijfservaring en activiteiten L. Benjamin 6 november 1955 Lawrence S. Benjamin heeft de Amerikaanse nationaliteit. Hij trad in dienst van U.S. Foodservice President en Chief Executive Officer, in oktober 2003 als Chief Executive Officer. Van 2002 tot oktober 2003 was de heer Benjamin U.S. Foodservice CEO van de NutraSweet Company in Chicago, IL. Voor hij in dienst trad van NutraSweet werkte de heer Benjamin voor de investeringsmaatschappij Oak Hill Capital Management, was hij President en CEO van Stella Foods and Specialty Foods Corporation en was hij partner bij de Roark Capital Group. De heer Benjamin had van 1986 tot 1994 eveneens een aantal posities op managementniveau in de retail- en ingrediëntdivisies van Kraft Foods. A.J. Brouwer 27 september 1961 Arthur Brouwer heeft de Nederlandse nationaliteit. Hij trad in 1992 in dienst van Ahold als Vice Senior Vice President en Chief President Management Development Organization en werd gepromoveerd tot Senior Vice Business Support Officer, Ahold President Management Development Organization in oktober 1997. In 2000 werd hij ook benoemd tot Chief Support Officer van het European Competence Center. Hij werd benoemd tot Senior Vice President en Chief Business Support Officer op 1 oktober 2003. Voor de heer Brouwer in dienst trad van Ahold had hij de positie van Manager Human Resources Planning and Development bij Mercedes-Benz Nederland B.V. B. Hotarek 19 september 1946 Brian Hotarek heeft de Amerikaanse nationaliteit. Hij trad in dienst van Stop Shop in 1985 Senior Vice President en Chief als Vice President Finance. In 1987 werd hij Senior Vice President met de verantwoordelijk- Business Controlling Officer, Ahold heid voor vastgoed en financiën en in 1997 werd hij bevorderd tot Executive Vice President en Chief Financial Officer van Stop Shop. In januari 2001 werd de heer Hotarek benoemd tot Executive Vice President en Chief Financial Officer van Ahold U.S.A. Hij heeft momenteel de positie van Senior Vice President en Chief Business Controlling Officer van Ahold. De heer Hotarek was voorheen directeur van Barry-Wehmiller, een bedrijf voor verpakkingsmachines. J.G. Lawler 23 december 1958 Jim Lawler heeft de Amerikaanse nationaliteit. Hij trad in dienst bij Ahold in augustus 1999 als Senior Vice President en Chief Executive Vice President Human Resources van Giant-Landover. In november 2001 werd hij Human Resources Officer, Ahold Executive Vice President Human Resources voor Ahold U.S.A. In november 2003 verwierf hij zijn huidige functie van Senior Vice President en Chief Human Resources Officer. Voor hij in dienst trad bij Ahold had de heer Lawler de positie van Senior Vice President Human Resources bij de sector Coated Films and Papers van Rexam PLC's en hij had diverse hogere posities in human resources bij Pepsico en Nordson Corporation. De heer Lawler is voorzitter van de raad van bestuur van ESOS B.V. K. Ross 5 mei 1965 Kimberly Ross heeft de Amerikaanse nationaliteit. Zij trad in dienst bij Ahold in september Senior Vice President en Chief 2001 als Assistant Treasurer. In april 2002 werd zij Vice President en Group Treasurer en in Treasury en Tax Officer, Ahold januari 2004 werd zij bevorderd tot Senior Vice President en Group Treasurer. Per 1 april 2005 is zij benoemd als Senior Vice President and Chief Treasury and Tax Officer. Voor zij in dienst trad bij Ahold had mevrouw Ross de positie van Senior Manager bij Ernst Young in New York en Director Corporate Finance voor Noord- en Zuid-Amerika bij Joseph E. Seagram Sons Inc. Mevrouw Ross had van 1995 tot 2001 eveneens diverse overige managementposities bij Joseph E. Seagram Sons Inc. Van 1992 tot 1995 vervulde zij managementposities bij Anchor Glass.

Jaarverslagen | 2004 | | pagina 243