Bericht van de Raad van Commissarissen Karen de Segundo Karei Vuursteen Ahold Jaarverslag 2004 Karen de Segundo (12 december 1946) heeft de Nederlandse nationaliteit. Zij werd op 2 juni 2004 in de Raad van Commissarissen benoemd en haar zittingstermijn loopt tot 2008. Mevrouw De Segundo is voormalig CEO van Shell Renewables en President van Shell Hydrogen. Zij is lid van de Raad van Commissarissen van Jaakko Pöyry Group Oyj en een directeur van Merrill Lynch New Energy Technology PLC en voormalig director van Inter Gen Inc. Lodewijk J.R. de Vink Lodewijk J.R. de Vink (12 februari 1945) heeft de Amerikaanse nationaliteit. Hij werd op 12 november 1998 in de Raad van Commissarissen benoemd en zijn zittings termijn loopt tot 2006. Hij zal in 2005 tijdens de Algemene Vergadering van Aandeelhouders van 18 mei 2005 terugtreden. De heer De Vink is voormalig Chairman, President en Chief Executive Officer en Director van Warner-Lambert Company. Hij is tevens mede-oprichter van Blackstone Healthcare Partners LLC en bestuurslid van de National Foundation for Infectious Diseases, United Negro College Fund, National Actors Theater en het New Jersey Performing Arts Center. Hij is tevens Director van Rothschild Inc., Roche Holding en Alcon, Inc. en lid van de adviesraad van Sotheby. Samenstelling van de Raad van Commissarissen 5 april 2005 Selectie- en Raad van Remuneratie- benoemings- Commissarissen fluditcommissie commissie commissie Rene Dahan Voorzitter Lid Lid Voorzitter Jan H.M. Hommen Vice-voorzitter Voorzitter Cynthia P. Schneider Karen de Segundo Lodewijk J.R. de Vink Karei Vuursteen Lid Lid Lid Lid Lid Voorzitter Voorzitter van de Remuneratiecommissie Karei Vuursteen (25 juli 1941), sinds 26 november 2003 voorzitter van onze Raad van Commissarissen, heeft de Nederlandse nationaliteit. Hij trad af op 26 augustus 2004 als voorzitter van de Raad van Commissarissen vanwege persoonlijke omstandigheden en zal tijdens de Algemene Vergadering van Aandeelhouders van 18 mei 2005 terugtreden. Hij werd op 8 mei 2002 benoemd in de Raad van Commissarissen. De heer Vuursteen is voormalig voorzitter van de Raad van Bestuur van Heineken N.V. Hij is tevens lid van de Raad van Commissarissen van AB Electrolux, Henkei KgaA, ING Groep N.V., Akzo Nobel N.V. en Heineken Holding N.V.

Jaarverslagen | 2004 | | pagina 20