el m X. Meer tijd en aandacht voor de klant Het afgelopen jaar is voor Albert Heijn een jaar geworden vol veranderingen. We zijn een nieuwe koers gaan varen om onze klanten nu en in de toekomst nog beter van dienst te kunnen zijn. Ik heb bewondering voor de mate waarin de medewerkers van Albert Heijn hebben getoond méé te kunnen en willen gaan met veranderingen in de organisatie. Onze klanten willen nu eenmaal op hun wenken bediend wor den. En ze gaan er terecht vanuit dat wij alle moeite zullen doen om het hen naar de zin te maken. Juist in econo misch wat moeilijker tijden zullen we extra ons best moeten doen om het vertrouwen van de klant in Albert Heijn te blijven winnen. Dat we daarin nog steeds zijn geslaagd, heeft Albert Heijn in de eerste plaats te danken aan de inzet van de medewerkers. Want dank zij die inzet en de betrokkenheid bij de organisatie kunnen we steeds weer nieuwe dingen doen voor onze klanten en kunnen we ze ook steeds béter doen. En dat is belangrijk, want als iedereen vanuit de Albert Heijn-formule op zijn of haar eigen manier weet in te spelen op de wensen van de klant, kunnen we als organisatie heel slag vaardig handelen. Met z'n allen werken we op een heel goede manier aan de toekomst. We zullen nog meer tijd en aandacht besteden aan onze klanten. Alle veran deringen in de organisatie dragen daartoe bij. En als we kijken naar de resultaten van 1993, dan kunnen we beslist tevreden terugkijken op het afgelopen jaar. Jan Andreae President Albert Heijn bv

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 80