Profiel Ahold, multi-channel aanbieder van voedin Food retail Foodservice IIK^SI iWt v - m Ahold is een snelgroeiende internationale onderneming die zich toelegt op de distributie en verkoop van voeding en daaraan gerelateerde producten en diensten. De onderneming behaalde in 2001 een omzet van 66,6 miljard. Ahold gebruikt in haar strategie verschillende distributie kanalen (multi-channel) en winkelformules (multi-format) onder verschillende merknamen. Ahold levert de consument producten en diensten, zowel rechtstreeks via winkels als indirect via foodservice-activiteiten. We hebben meer dan 9.000 winkels in de Verenigde Staten, Europa, Latijns-Amerika en Azië. Daarnaast heeft Ahold omvangrijke foodservice-activiteiten. De onderneming heeft 450.000 medewerkers, die wekelijks circa 40 miljoen consumenten en foodservice-cliënten in 28 landen van dienst zijn. Ahold wil de beste en meest succesvolle aanbieder van voeding zijn. Hiertoe ontwikkelt de onderneming een hecht netwerk van winkel- en foodservice- bedrijven, die optimaal tegemoet komen aan de wensen van de klant. Het zijn marktleiders in kwaliteit en innovatie. Zij bieden de klanten waar voor hun geld, een uitstekende service en producten van hoge kwaliteit. Alle Ahold-ondernemingen werken nauw samen, wisselen kennis en best practices uit en gebruiken schaal- en synergie-voordelen om hun positie voortdurend te versterken. - RUBY TUESDAY üp» Ahold heeft een groot aantal vooraanstaande winkelmerken. We hebben supermarkten, hypermarkten en gemakswinkels, die zich richten op de individuele wensen van onze klanten. Onze winkels bieden iedere dag een breed assortiment lokale én internationale voedingsmiddelen, van hoge kwaliteit met de nadruk op vers. Wij komen tegemoet aan het vertrouwen dat klanten in ons stellen om namens hen in te kopen. Onze foodservice-activiteiten in de Verenigde Staten en drie Europese landen voorzien in de behoeften van duizenden klanten. Zo bereiken wij de consument als deze buitenshuis eet. Hoge standaards, toegevoegde waarde en de kwaliteit van de dienstverlening maken Ahold tot een formidabele foodservice- aanbieder. In restaurants, op scholen of in ziekenhuizen ervaren consumenten dezelfde hoge kwaliteit die zij van Ahold in de winkel gewend zijn. Per 7 maart 2002 - TBW" -tty US. F 000 S Fff VIC E mm

Jaarverslagen | 2001 | | pagina 4