Of onze klanten nu thuis eten of buitenshu AhoId is van de partij De toekomst in beeld om de klant van dienst te zijn via verschil lende kanalen. Ahold is ook van de partij als het gaat om het leveren van maaltijden die in restaurants of op andere plaatsen worden genuttigd. Met deze verbreding is de onderneming stabieler geworden en zijn nieuwe aanzienlijke groeimogelijkheden geschapen. We voorzien bewust in meerdere behoeften en bedienen dezelfde klant in verschillende situaties. Daarmee vergroten we ons deel in het totale voedingsbudget. Zijn er beperkingen aan onze groei? Nauwelijks. Eventuele bedreigingen worden in detail geanalyseerd en waar nodig komen we direct in actie. We beschikken over talentvolle mensen en het aantal klanten in onze winkels blijft stijgen. We zijn te spreken over onze specialisten van vele nationaliteiten, die bij ons carrière maken en hun expertise op het gebied van detail handel, foodservice en e-commerce binnen Ahold met anderen delen. Zo wordt de kennis en ervaring over een brede groep verspreid. Wij zijn er trots op dat we prominente winkelketens en foodservice- bedrijven in onze onderneming snel kunnen integreren en daardoor onze gezamenlijke prestaties verhogen. Deze benadering komt voort uit onze missie om wereldwijd de beste en meest succesvolle aanbieder van voeding te zijn. Door de samensmelting van culturen, kennis van zaken en uitgebreide ervaring kan Ahold gericht vormgeven aan haar verdere, veelbelovende toekomst. 25 KONINKLIJKE AHOLD jaarverslag 2000

Jaarverslagen | 2000 | | pagina 29