veel aandacht voor rend partner in joint ventures spreiding van samenwerken met leveranciers activiteiten Overdracht van kennis wij hebben in 14 van onze 17 voor prestatie Door klanten altijd goede kwaliteit te bieden wil Ahold een van de beste supermarktondernemingen ter wereld worden. Onze kennis en ervaring stellen wij overal in de wereld ter beschikking. Wij investeren in volwassen markten en groeimarkten. In de Verenigde Staten en Nederland hebben wij sterke posities die nog aanmerkelijk kunnen groeien. In de nieuwe markten van Europa, Azië en Latijns-Amerika werken wij samen met lokale partners om ook in de toekomst de winstgroei te continueren. «v X w* Verwachtingen worden werkelijkheid De omzet van Ahold steeg in de afgelopen vijf jaar van f 21,6 miljard naar f 50,6 miljard. In deze periode nam de nettowinst toe van f 305 miljoen tot f 934 miljoen. Het rendement voor aandeelhouders is in deze periode eveneens zeer sterk gestegen. Ahold komt zijn beloften na. markten joint ventures met sterke lokale partners. De bekendheid van onze partners met hun lokale markt is essentieel. Wij dragen bij aan de joint venture met technologische en logistieke kennis en financiële kracht. We bouwen samen aan sterke posities en bieden klanten de beste service. Onze posities in de markt varen er wel bij. n heldere toekomstvisie gebaseerd op 100 jaar ervaring in levensmiddelendetailhandel Een heldere toekomstvisie gebaseerd op 100 jaar ervaring in leve.....<iddelendetailhandel Een heldere toekomstvisie gebaseerd op 100 jaar ervaring in levensm Aantrekkelijke werkomgeving De bijna 220.000 werknemers van Ahold zijn essentieel om ons de beste supermarktonderneming van de wereld te maken. Daarom besteden we veel aandacht aan opleiding en training, moedigen initiatief aan en belonen prestaties. Op deze manier beschikken we altijd over een toegewijd team van medewerkers. Consequente strategie als basis Onze activiteiten zijn evenwichtig gespreid. Optimalisatie van distributie Door samenwerkingsovereenkomsten met leveranciers biedt Ahold zijn klanten toegevoegde waarde. Met onze leveranciers streven wij naar een efficiënte distributie en een op de klant toegesneden verscheidenheid aan producten. De goede relatie met onze leveranciers is belangrijk voor de internationale groei van Ahold. Ook de leveranciers profiteren daarvan. De aan de voor- en achterkant van deze pagina's genoemde 3.200 winkels en aanwezigheid in 17 landen is per 10 maart 1998.

Jaarverslagen | 1997 | | pagina 15