lokaal en wereldwijd v? tegelijkertijd constante vernieuw ■kiL Innovatie en kwaliteit horen bij Ahold De ondernemingen van Voor elke markt een eigen winkelformule Ahold beschikt wereldwijd over een groot aantal winkelformules. Per land en streek worden de meest geschikte formules ingezet om optimaal in te spelen op de mogelijkheden van de markt en de wensen van de klant. De miljoenen klanten worden in onze winkels persoonlijk bediend. Overal richten wij ons op geografische expansie, op marktleiderschap en op voordelen uit schaalgrootte. Op lokaal niveau voldoen wij aan de individuele wensen van onze klanten. Dit geldt voor al onze winkel formules, van supermarkt tot hypermarkt, van speciaalzaak tot buurtwinkel. Door onze grote verscheidenheid zijn wij overal de lokale kruidenier. op 100 jaar ervaring in levensmiddelendetailhandel Een heldere toekomstvisie gebaseerd op 100 jaar ervaring in levensmidd ■9*-. De klant komt op de eerste plaats Bij ons staat de klant bovenaan in de distributieketen. Hierdoor worden onze supermarkten zeer gewaardeerd door meer dan 20 miljoen klanten in de wereld. Zij doen elke week hun boodschappen bij een van onze 3.200 winkels in inmiddels 17 landen. Wij houden rekening met hun individuele wensen en bieden iedere dag een ruime keus aan producten en diensten van hoge kwaliteit voor een aantrekkelijke prijs. Een heldere toekomstvisie gebaseerd Interne uitwisseling van beste werkmethoden Wij moedigen onze medewerkers aan hun kennis intern uit te wisselen. Op vier continenten richten wij hiervoor Ahold Support Centers in. Drie van deze Centers, in Zaandam, Atlanta en Singapore, zijn al operationeel en in 1998 komt hier Buenos Aires nog bij. Ahold-specialisten uit Nederland en de Verenigde Staten dragen hun kennis bij op het gebied van IT, consumentenmarketing, logistiek en winkelformules. De nieuwe dochters en joint ventures van onze groep kunnen zich hierdoor sneller ontwikkelen. Ahold werken altijd aan nieuwe oplossingen, om steeds te voldoen aan de veranderende wensen van de klant. Al onze medewerkers worden mede beoordeeld op hun innovatieve bijdragen. Door innovatie op velerlei gebied behouden we onze leidende posities in de markten. Ahold staat voor innovatie, flexibiliteit en kwaliteit. IA# I I tevreden klanten

Jaarverslagen | 1997 | | pagina 13