Ondernemingsbeleid Hoofddoelstelling van Ahold is op de lange termijn gezonde continuïteit en winstgevendheid van de onderneming te realiseren door beter dan wie ook tegemoet te komen, aan de wensen en behoeften van de consument. Dit J?etekent dat we onze klanten te allen tijde waar voor hun geld willen bieden, alsmede kwaliteit en service in een omgeving die volledig is afgestemd op de lokale markt. Het is in onze YÏ?ie gewenst om zowel in onze huidige als in opkomende marktgebieden groei te realiseren. De schaal grootte die daarmee samenhangt, levert belangrijke voordelen op. We zijn daarom voortdurend op zoek naar mogelijk heden om onze posities in de markt verder te versterken. Wij willen een vooraanstaand, internationaal detailhandels bedrijf zijn, niet alleen in omvang, maar ook in winstgevend heid, klantenservice, kwaliteit en innovatief vermogen. Ten opzichte van onze aandeelhouders voelen wij ons gehouden een uitstekend en consistent rendement op geïnvesteerd vermogen te realiseren. Voor onze medewerkers willen we een werkgever zijn die interessant en uitdagend werk biedt in een aangename werkomgeving met een daarbij passende honorering. Ons beleid ten aanzien van leveranciers is gericht op langdurige, bestendige relaties die beide partijen tot voordeel strekken. Ahold is zich bewust van zijn maat schappelijke verantwoordelijkheid en draagt op velerlei wijze bij aan ontwikkelingen en activiteiten in de samen leving. Maatschappelijke belangen zoals werkgelegenheid, ruimtelijke ordening, milieu en volksgezondheid, worden nadrukkelijk in het ondernemingsbeleid betrokken.

Jaarverslagen | 1996 | | pagina 81