investeringen in bestaande en nieuwe activiteiten mogelijk te maken. Ook bij de in maart aangekondigde claimemissie is nadrukkelijk met uw belan gen rekening gehouden. Uit de belangstelling voor het Ahold-aandeel maken wij op dat de kapitaalverschaffers in algemene zin redelijk tevreden zijn. Het blijft ons beleid om de goede relaties met klanten, medewerkers en aandeelhouders te continueren. Datzelfde geldt voor de leveranciers met wie Ahold al jarenlang samenwerkt en waarmee een relatie wordt nage streefd die op de lange termijn voor beide partijen zakelijk interessant is. Mede door het gebruik van moderne technologieën zal in belangrijke mate kunnen worden bijgedragen aan het optimaal functioneren van de winkeloperaties. Veranderen de consumenten, en dat gebeurt momenteel in versneld tempo, dan mag u verwachten dat wij hun wensen in onze win kels, met onze produkten en met onze dienstverlening op de voet zullen volgen. Nieuwe inzichten in logistiek en distributie zorgen daarbij voor kos tenbesparingen en verhoging van de efficiency. U vindt hierover een korte beschouwing in dit jaarverslag. Wij bedanken alle medewerkers voor hun inzet in het afgelopen jaar. Ahold ligt op koers en wij hebben vertrouwen in de toekomst. Ten slotte willen wij drs. P.J. Everaert, die per 1 maart 1993 zijn func tie als president neerlegde, hartelijk dank zeggen voor zijn belangrijke bij drage aan het welvaren van onze onderneming gedurende de afgelopen jaren. Raad van/Bestuur Drs. C.H. van/der Hoeven, president Jaarverslog 1 992 Koninklijke Ahold nv 3

Jaarverslagen | 1992 | | pagina 6