Aan de aandeelhouders In dit verslag kunt u lezen hoe de verschillende bedrijfsonderdelen heb ben bijgedragen aan het resultaat over 1992 en welke andere facto ren hierop van invloed waren. Naast het aanbieden van cijfers is het op z'n plaats in dit jaarverslag de gang van zaken en het toekomstperspec tief van Ahold te toetsen aan het ondernemingsbeleid. Ahold streeft ernaar de consument in al zijn schakeringen aan zich te binden. We willen dat onze winkels door de consumenten geprefereerd worden en dat goederen en diensten in een juiste prijs-kwaliteitsverhouding worden aangeboden en gekocht. Om deze doelstellingen te realiseren, is gekwalifi ceerd personeel nodig. Ahold verschaft momenteel werkgelegenheid aan meer dan honderdduizend mensen; ongeveer de helft van hen werkt in de Verenigde Staten, de andere helft in Nederland en elders in Europa. Op tal rijke plaatsen in de organisatie dragen deze medewerkers eraan bij de con sument optimaal van dienst te zijn. Dit is een essentiële voorwaarde om verdere vooruitgang te realiseren. Naast klant en medewerker zijn de aandeelhouders van grote betekenis. Ook ten aanzien van hen is ons beleid duidelijk. Voor de aandeelhouder wil Ahold een onderneming zijn die continuïteit biedt en een beleggings rendement dat aan redelijke verwachtingen beantwoordt. Mede door uw vertrouwen beschikt Ahold over de financiële middelen die nodig zijn om De Baad van Bestuur: v.l.n.t. Drs. C.H. van der Hoeven (president), K. Zwartendijk, Drs. F.J. van Dun, F.i. Ahlqvist. 1 Jaarverslag 1 992 Koninklijke Ahold n<

Jaarverslagen | 1992 | | pagina 5