Grondslagen Ondernemingsbeleid Road van Bestuur Raad van Commissarissen Koninklijke Ahold nv Drs. C.H. van der Hoeven, president F.I. Ahlqvist Drs. P.J. van Dun R. Zwartendijk Mr. P.P.J. Butzelaar, directeur secretariaat en juridische zaken H. Gobes, directeur communicatie Drs. A.M. Meurs, directeur financiën C. Sterk RA, directeur administratie Ir. J.H. Choufoer, president-commissaris Drs. A. Spaander, plv. voorzitter R.J. Bogomolny Dr. A. Heijn Drs. J. de Koning Ir. A.J. Kranendonk Prof. dr. R.F. Meyer Mr. R.J. Nelissen Dr. J.F.A. de Soet Prof. dr. J. Kreiken, adviseur Samenstelling per 30 maart 1993 Koninklijke Ahold nv is een onderneming die als distributeur en producent van con sumptiegoederen en als verlener van diensten, primair door middel van winkels in Nederland, overig Europa en de Verenigde Staten, aan zeer veel consumenten en institutionele klanten levert. Het doel van de onderneming is deze rol in de samenleving naar behoren te blijven vervul len, zowel in huidige als in nieuwe marktge bieden, en daarmee tevens een goed rendement te behalen. In samenhang hiermee wordt in belangrijke mate werkgelegenheid verschaft. Gelet op dit doel en de verantwoordelijk heid die daaraan verbonden is, wordt de conti nuïteit van de onderneming als voorwaarde gezien. Over zijn toekomst wil Ahold in zelf standigheid kunnen beslissen. Het behoud van onafhankelijkheid en een eigen identiteit is daarbij een streven. De consument staat in het beleid van Ahold centraal. De activiteiten worden daarom voort durend aangepast aan de wensen van de con sument en aan steeds veranderende marktom standigheden. Primair is hierbij het uitgangs punt om de consument waar voor zijn geld te bieden, waarbij aan aspecten als kwaliteit en assortiment, veiligheid en informatie grote aan dacht wordt besteed. Voor de medewerkers wil Ahold een werkgever zijn die naast adequate honorering uitdagingen biedt, deskundig op leidt en motiveert. Ten behoeve van de aandeelhouders streeft Ahold naar een goed rendement op geïnves teerd vermogen. Alle activiteiten, zowel nieu we als bestaande, zullen hieraan voortdurend worden getoetst. Ahold streeft er tevens naar geïnteresseerden, zoveel als mogelijk en verant woord is, informatie te verschaffen over de gang van zaken bij de onderneming. Ahold hecht aan een bestendige relatie met de leveranciers, die voor beide partijen zakelijk interessant is. Maatschappelijke belangen zoals werkgele genheid, ruimtelijke ordening, milieu en volks gezondheid, zullen in het ondernemingsbeleid nadrukkelijk worden betrokken. Raad van Bestuur

Jaarverslagen | 1992 | | pagina 3