vulling van deze vacatures aanbevelingen te doen. Nadat was vastgesteld dat deze organen geen bezwaar aantekenden tegen herbenoeming van de heren Nelissen en Kranendonk heeft de Raad van Commissarissen besloten hen met ingang van 11 mei 1993 opnieuw te benoemen tot commissaris. Een belangrijke gebeurtenis was het begin december 1992 aangekondigde vertrek van drs. P.J. Everaert als president van de vennootschap per 1 maart 1993. De Raad van Commissarissen betreurt het vertrek van de heer Everaert en betuigt zijn waardering voor zijn bijdrage aan het suc ces van de onderneming. Als opvolger van de heer Everaert is door de Raad van Commissarissen drs. C.H. van der Hoeven met ingang van 1 maart 1993 tot president van Koninklijke Ahold nv benoemd. Gedurende het verslagjaar liet de Raad van Commissarissen zich op de hoogte houden van de gang van zaken en werd periodiek vergaderd met de Raad van Bestuur. Beraadslaagd is over de gang van zaken en over de gebruikelijke onderwerpen, zoals de kwartaalresultaten, de ontwikkeling van de vermogenspositie en het sociaal jaarverslag. Ook is overlegd over de taakverdeling in de Raad van Bestuur, over door de vennootschap verrichte acquisities, over andere mogelijke overnemingen, alsmede over de ontwikkelingen van de Europese activiteiten van Ahold. Zoals gebruikelijk zijn de overlegvergaderingen van de Centrale Ondernemingsraad waarin de jaarcijfers en het sociaal beleid van Ahold worden behandeld, door leden van onze raad bijgewoond. Raad van Commissarissen Zaandam, 30 maart 1993 Joorverslog 1 992 Koninklijke Ahold n< 27

Jaarverslagen | 1992 | | pagina 30