Als opvolger voor mevrouw Rempt heeft de Raad van Commissarissen de heer R.J. Bogomolny benoemd. De heer Bogomolny was tot aan zijn pensionering per 1 januari 1992 Chairman en Chief Executive Officer van First National Supermarkets, Inc. De Centrale Ondernemingsraad en de Commissie van Aandeelhouders hebben unaniem in positieve zin op de toetreding van de heer Bogomolny tot de Raad van Commissarissen gereageerd. Zijn benoeming tot commissaris zal ingaan op 12 mei 1992. Gezien de grote ervaring en deskundigheid van de heer Bogomolny op het gebied van de levensmidde lendetailhandel in de Verenigde Staten hebben wij hoge verwachtingen van zijn bijdragen aan het werk van de Raad. Gedurende het verslagjaar liet de Raad van Commissarissen zich op de hoogte houden van de gang van zaken en werd periodiek vergaderd met de Raad van Bestuur. Beraad slaagd is over de gebruikelijke onderwerpen zoals de kwartaalresultaten, de ontwikkeling van de vermogenspositie en het sociaal jaarverslag. Ook is overlegd over de taakverde ling in de Raad van Bestuur, over door de vennootschap verrichte acquisities (zoals Tops in de Verenigde Staten), over andere mogelijke overnemingen, alsmede over de ontwik kelingen van de Europese activiteiten van Ahold. Als bijzondere activiteit kan nog vermeld worden het bezoek van de Raad van Com missarissen en de Raad van Bestuur aan alle Amerikaanse werkmaatschappijen. Dit bezoek heeft het inzicht van de Raad van Commissarissen in de steeds belangrijker wor dende Amerikaanse activiteiten van Ahold aanzienlijk verdiept. Zoals gebruikelijk zijn de overlegvergaderingen van de Centrale Ondernemingsraad waarin de jaarcijfers en het sociale beleid van Ahold worden behandeld, door leden van onze Raad bijgewoond. Raad van Commissarissen Zaandam, 26 maart 1992 Jaarverslag 1991 Koninklijke Ahold nv 29

Jaarverslagen | 1991 | | pagina 37