"Zoals gebruikelijk bij het vervangen van oude door nieuwe BI-LO-winkels, is de investering ook in dit geval lonend gebleken." V.l.n.r. G.W. Preston Als onderdeel van een om- (human resources), J.R. Wilken en A.J. Schiano vangnjk investeringsprogram- ma opende BI-LO in februari 1990 een nieuwe supermarkt in Travelers Rest (S.C.). operations A.J. Schiano: "De inkomensgroepen. De klan- resultaten waren van begin af tenmix is duidelijk verbeterd, aan bijzonder goed. Zoals We kunnen met deze winkel gebruikelijk bij het vervangen iedereen tevreden stellen. van oude door nieuwe BI-LO- winkels, is de investering ook in dit geval lonend gebleken. Weliswaar was de oude winkel ook winstgevend, maar we wisten dat we hem moesten vervangen, omdat de concurrentie in aantocht was. De ruim 3.300 m2 metende winkel kwam in de plaats van een kleine, verouderde vesti ging. De supermarkt is een goed voorbeeld van het nieuwe winkelconcept van BI-LO, dat zich onder meer kenmerkt door nieuwe kleur stelling, een zeer breed aanbod van verse en diepvries- produkten, en toevoeging van nieuwe service-afdelingen. Executive vice president store "De oude winkel trok weinig klanten uit de hogere inkomensgroepen", vertelt J.R. Wilken, executive vice president sales and merchan dising. "Daarom hadden we niet verwacht dat we dezelfde verscheidenheid aan verse produkten zouden verkopen als in andere nieuwe BI-LO winkels. Maar die verwachting bleek gelukkig onjuist. De versafdelingen draaien geweldig en boven dien doet de nieuwe super markt het goed bij alle Drie kwart van de BI-LO- supermarkten voldoet nu aan de modernste eisen. De reste rende winkels zullen de komende drie jaar worden verbouwd of vervangen.

Jaarverslagen | 1990 | | pagina 54