"Het belang van vers in de supermarkt wordt steeds groter. De versgroepen zijn hard op weg kernassortiment te worden." I. V.l.n.r. W.M. Huibers (assortimentsmanager vers), drs T.D.H. den Hertog en P. Nol (assortimentsmanager vers) A.H. Innemee De toenemende vraag naar verse produkten heeft in 1990 geleid tot verdere uitbreiding en verbetering van het vers assortiment in de Albert Heijn-winkels. "Het belang van vers in de supermarkt wordt steeds groter", beves tigt drs. T.D.H. den Hertog, tot voor kort adjunct directeur Al bert Heijn en nu directeur Grootverbruik Ahold. "De AH-versgroepen zijn hard op weg kernassorti ment te worden.Bij de ont wikkeling van deze produkt- groepen maakt Albert Heijn volop gebruik van kennis en ervaring die zijn opgedaan bij The Fresh Company, AH's vers specialist bij uitstek. Fresh Company-directeur A.H. Innemee: "De basis van onze winkelformule is de combinatie van een hoog waardig versassortiment en een oogverblindende presen tatie. Die combinatie is ook interessant gebleken voor supermarkten, vandaar dat Albert Heijn presentatie- en verkooptechnieken imple menteert die bij The Fresh Company zijn ontwikkeld." Een snel groeiend onderdeel van het versassortiment zijn de kant-en-klare maaltijden. Zowel The Fresh Company als Albert Heijn verkopen pro dukten van Ahold-dochter VACO, producent van sous vide maaltijden. VACO- directeur drs. R.J. Schreuder: "Wij hebben de culinaire en technische kennis, Albert Heijn de kennis van de markt. In nauwe samenwerking heb ben we een assortiment eenpersoonsmaaltijden samengesteld dat in het voorjaar 1991 landelijk bij AH is geïntroduceerd. Een mooi staaltje maatwerk. Dat is het voordeel van het hebben van eigen produktiebedrijven. drs. R.J. Schreuder

Jaarverslagen | 1990 | | pagina 16