"De bank trekt nieuwe klanten en bevordert de klantenbinding. Het is weer een stap verder in de one-stop-shopping-gedachte. We're In SCore For Vbu MEATS V.l.n.r. E.J. Smith R.T. Hironimus (sales and merchandising) en D.R. Gabrys De ruim 5.000 m2 metende supermarkt van Giant Food Stores in Chambersburg (Pa.) is één van de drie winkels die Giant in 1990 opende. De supermarkt kenmerkt zich door een grote nadruk op vers en variëteit en bevat naast een apotheek ook een bankfiliaal, waar alle voorkomende bankzaken kunnen worden afgehandeld. "Daarmee hebben we de service aan onze klanten aan merkelijk vergroot", aldus E.J. Smith, vice-president finance. "De bank trekt nieuwe klanten en bevordert de klantenbinding. Het is weer een stap verder in de heeft zich bij Giant Food Stores een ware revolutie op winkelgebied voltrokken. one-stop-shopping-gedachte. We hebben nu twee supermarkten met een bank filiaal en de ervaringen zijn tot nu toe uitstekend. We zullen er in de toekomst dan ook zeker mee doorgaan. De nieuwe winkel in Chambersburg is een nadere uitwerking van het prototype dat in 1989 in Hagerstown (Md.) werd geïntroduceerd. Het concept is 'fijngeslepen', zoals D.R. Gabrys, vice- president operations, het noemt. "De afgelopen jaren De komst van een nieuwe concurrent heeft ons daarbij mede op het goede spoor gezet. Dat dwong ons om nog alerter te reageren. Het gevolg is dat we nu veel betere winkels dan de concurrentie bouwen; winkels waarmee we in de jaren negentig vooruit kunnen." novelties

Jaarverslagen | 1990 | | pagina 10