Ahold Nederland 66 Detailhandel Nederland Albert Heijn F.I. Ahlqvist, Algemeen Directeur Directeuren Ir.J.G. Andreae, Operations Drs. H.E. Bosma, Economische Zaken K Dorsman, Commerciële Zaken Drs. Ing. H.L. Vermeulen, Personeel en Organisatie NJ. Visser, Logistiek en Distributie Adjunct Directeuren C.A.W.H.M. van den Broek Drs. H.CJ.M. Castelijns E. de Groote Drs. T.D.H. den Hertog Drs. R Hollander Drs. W Kranenburg Ir. RE Müller D. Onrust A.HJ. van der Putten Prof. W. van der Ster Drs. J. Timmerman Albert Heijn Franchising J. Manuel, Directeur James Telesuper J.A.Juig, Directeur Speciaalzaken Ahold J.BJ.M. Hunfeld, Directeur Drs. R. Groot, Controller Gall Gall KA. Goedkoop, Directeur Etos C.F. Bosma, Directeur Levensmiddelenindustrie Ahold R. Zwartendijk, Algemeen Directeur S. Eusman, Hoofd Personeeldienst Th.N. van Fulpen, Controller Albro Bakkerijen Zwanenburg T.L. Winkel, Directeur Marvelo J.C. Voskamp, Directeur Meester A.RM. Elshof, Directeur Horeca-, Institutionele en Recreatie-Activiteiten R. Zwartendijk, Algemeen Directeur S. Eusman, Hoofd Personeeldienst Th.N. van Fulpen, Controller AC Restaurants (Nederland) E.W Bezaan, Directeur AC Restaurants (België/Duitsland) R. Ruisch, Directeur Grootverbruik Ahold RJ.M. van Stekelenbuig, Directeur MJ.W. Druncks S. Eusman Dis. H. Hooit RA Ir. J.H. Kelderman F.A.H. Rikkers W. Scholtes Ter Huurne GJ. Paalman, Directeur VACO Drs. RJ. Schreuder, Directeur Centrale Diensten Hoofd Marktstrategie-ontwikkeling KJ.L. AlberdingkThijm Hoofd Fiscale Zaken Drs. A. Buitenhuis HoofdJuridische Zaken Mr. PPJ. Butzelaar Hoofd Management Development en Organisatie J.A.A. Cazemier Hoofd Interne Accountantsdienst Drs. PPM. Ekelschot RA Hoofd Externe Betrekkingen Mr. A.Th. van Ewijk Hoofd Arbeidszaken Chr. van Gent Hoofd Technische Services Ahold Ir. J.R. van Ginkel Hoofd Marktonderzoek LJ. van der Herbeig Hoofd Milieuzorg Ir. AJ. de Lint Directeur Systemen M. van Marion Plv. Hoofd Public Relations E. Muller Hoofd Dienst Beveiliging Ahold D.S. Rouw Hoofd Financiën G.VM. Witteveen Hoofd Dienst Onroerende Goederen D.R Zwart Pensioenfonds Ahold J.W Brinkhuis, Directeur Dit schema geeft de activiteiten weer en niet de juridische structuur. Samenstelling per 22 maart 1989 Ahold Financieringsmaatschappij, Curaqao (NA) Raad van Commissarissen Drs. C.H. van der Hoeven H.W Hofland Mr.J.A.G.Jonckheer C.W Stowe Drs. RJ. de Kraker, Directeur

Jaarverslagen | 1988 | | pagina 68