PiIrTT ij mmu Van origine is de heer Th. Besselink (45) etaleur. Een vak waarvoor hij een vijfja rige opleiding volgde aan de Academie voor Beeldende Kunsten. Hij werd uitein delijk echter chef van de slijterij bij Miro Nijmegen. Sinds de herstructurering is hij sectorma nager brood en banket in diezelfde vesti ging. Voor de Miro wordt 1986 een sleu teljaar. Dan moet duidelijk wor den of we het hebben gered. Voor mezelf ben ik er van overtuigd dat de Miro super-supermarkt een succes wordt. Tenminste als we doorgaan op de wijze zoals we nu bezig zijn. Want we zijn goed bezig. De commerciële formule is uitste kend, de samenwerking met de partners is prima en wat het allerbelangrijkste is, de klant is tevreden. We zijn er echter nog niet. We moeten blijven streven naar verbetering van het klantgericht denken en handelen. Je bent er niet met alleen maar een 'goede morgen mevrouw'. Klantgericht denken en handelen is niet alleen inspelen op de wensen van de klant, maar ook prettig samenwerken met je collega's, plezier in je werk hebben en hart voor je vak. Als we dat in 1986 voor elkaar krijgen dan ben ik er zeker van dat Miro het gaat maken. De heer J. Verheij (43) is sinds 5 jaar beheerder bij Alberto, nu van het filiaal aan het Gelderlandplein in Amsterdam dat in februari 1985 verhuisde naar de huidige lokatie naast Albert Heijn en toen direct werd ingericht in de nieuwe huis stijl van Alberto. Als slijter krijg je steeds meer een adviesfunctie met name door de toegenomen wijnconsumptie. Vroeger kwam de klant op zaterdag een fles jenever halen, dat was inpakken en wegwezen. Daarbij was alleen het prijs niveau belangrijk. Nu komen de men sen je vragen wat voor soort wijn ze bij een bepaald gerecht kunnen drinken. Dat vergt een heel andere werkwijze en een anders ingerichte winkel. Dat betekent voor ons ook dat we de vakkennis constant op peil moeten hou den om de klant optimaal te kunnen adviseren. Daar doen we ook alles aan. ■'Jtmn •WNlNSMV WPMtrs - VI K«rr]

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 28