HES ESSBSI Ahold nv Raad van Commissarissen Dr. J. de Vries, president K. Fibbe Mr. K. H. Gaarlandt Mr. G. van't Hull Prof. Dr. J. Kreiken J. van der Velden Prof. Drs. C. W. Visser Mr. H. N. Wakkie Raad van Bestuur A. Heijn, president Ir. H. Glazenburg G. J. Heijn J. van Meer D. Vethaak Drs. P. J. van Dun, directeur. Personeelszaken Mr. Th. Baljon, secretaris Raad van Bestuur De structuur van Ahold nv Concern steundiensten Centrale personeelsdienst Concernadministratie Controller Electronische gegevens verwerking Financiële- en fiscale zaken Juridische zaken Marktonderzoek Public relations Dienst Inkoop Bedrijfsbenodigdheden Kantoordiensten Detailhandelsgroep Ahold G. J. Heijn F. I. Ahlqvist C. Govers P. Ligtenstein W. A. Scholte Drs. R. J. Stoelenga Produktiebedrijven P. C. Vink Albert Heijn Restaurants i. J. Hermanides Melkexport Sterovita Mevr. J. Barendregt Ir. H. Glazenburg Albert Heijn Grootverbruik J. Pieters Volgens een van de grondslagen voor het beleid bij Ahold nv richt Ahold zich primair op het rechtstreeks leveren - dat wil zeggen zonder handelsschakels - van goederen en diensten aan diegenen die hetzij als consument, hetzij ten behoeve van gezins- of groepshuis- houdingen de koopbeslissing nemen. De Raad van Bestuur van Ahold geeft leiding aan een aantal werk maatschappijen, daarbij geassisteerd door enkele concerndiensten. Hiernaast is dit schematisch aangegeven. Op de volgende bladzijde is opgenomen het organisatieschema van de belangrijkste activiteit, namelijk de Detailhandelsgroep Ahold. De verschillende werkmaatschappijen hebben de juridische vorm van een vennootschap. De directie hiervan berust bij één of meerdere personen. De directie van de Detailhandelsgroep Ahold geeft leiding aan verschillende detailhandels-verschijningsvormen. Juridisch is van belang dat in deze sectoren verschillende vennootschappen zijn. De namenlijst van de verschillende vennootschappen is vermeld in de toelichting op de geconsolideerde balans. Ostara (Recreatie) K. J. L. Alberdingk Thijm Hermetica (Export) D. Steneker (Restaurants België) Caravan Import

Jaarverslagen | 1974 | | pagina 5