discussie, discussie, discussie De ondernemingsraad in Bentveld. ...oriëntatie in heel de wereld... De heer K. Dorsman, adjunct-directeur merchandising Albert Heijn Supermart, was 14 weken lang weer student op Harvard Business School USA. Samen met 144 jonge managers uit 29 landen. Onder: de heer Dorsman in gesprek met enkele medewerkers. Jt Teneinde het ondernemingsradenwerk beter te laten functioneren, worden ook de ondernemingsraadleden geschoold. In het afgelopen jaar namen vrijwel alle leden deel aan conferenties in Bentveld. Daarnaast werd een speciale cursus, aangepast aan de Albert Heijn situatie, gestart in enkele werk maatschappijen. In 1973 wordt dit programma ook in alle andere ondernemingsraden afgewerkt. Albert Heijn is onophoudelijk bezig aan bezinning op en verdieping/verbreding van die vormings-, scholings- en bijscholings programma's en methoden die zowel voor de werkende mensen in de onderneming per soonlijk (elk in de eigen situatie en met de beschikbare mogelijkheden) als voor de onderneming in haar geheel het meest effectief en zinvol zijn, vooral ook op langere termijn. Daarbij worden vele middelen aangewend, Outward Bound School, job-rotation, stages, studiereizen en oriëntatie in heel de wereld inbegrepen. Alles met het doel om waar te kunnen blijven maken, dat er in onze onderne ming een aantal zaken voor elkaar moet komen, hetgeen slechts mogelijk is wanneer we het samen doen, ieder op de juiste plaats en wanneer ieder de hem of haar toebedeelde rol juist speelt.

Jaarverslagen | 1972 | | pagina 9