AAN DE ALGEMENE VERGADERING VAN AANDEELHOUDERS fjper voldoening aan het gestelde in art. 23 der statuten brengen wij U hierbij verslag uit over de gang van zaken in het boekjaar 1962. Achter dit verslag vindt U het Preadvies van Commissarissen, alsmede de Balans en de Winst en Verliesrekening in geconsolideerde vorm met de daarbij behorende toelichtingen. Evenals vorig jaar is tevens de Balans en Winst- en Verliesrekening van Albert Heijn N.V. met de vereiste toelichtingen in het verslag opgenomen. In de algemene vergadering van aandeelhouders, gehouden op 28 juni 1962, werd aan de heren G. Heijn, J. Heijn en J. W. de Vries, leden resp. plaatsvervangend lid van de Raad van Bestuur, op hun verzoek wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd eervol ontslag verleend. Door hun benoeming tot Commissaris der vennootschap blijft hun lang jarige ervaring ter beschikking van de onderneming. De heer drs. J. de Vries werd eveneens bereid gevonden tot het College van Commissarissen toe te treden, waardoor dit College thans uit zeven leden bestaat. Tot leden van de Raad van Bestuur werden benoemd de heren A. Heijn, G. J. Heijn, H. Glazenburg en D. Vethaak. Op de buitengewone vergadering van aandeelhouders, gehouden op 19 december 1962, werd een voorstel tot statutenwijziging met algemene stemmen aanvaard. De ministeriële verklaring van geen bezwaar is inmiddels verkregen. Er is destijds op ruime schaal bekendheid gegeven aan de inhoud van deze statutenwijziging; wij menen derhalve te kunnen volstaan met de vermelding, dat de voornaamste wijziging betrekking had op de statutaire winstverdeling, die dit jaar voor het eerst is toegepast. 5

Jaarverslagen | 1962 | | pagina 7