I i a/s bedoeld in art. 42 van het wetboek van koophandel Gebouwen en terreinen Dit bedrag stelt voor de kostprijs van fabrieken, winkel panden en verdere onroerende bezittingen, onder af trek van de gebruikelijke en extra afschrijvingen. Machines, gereedschappen, vervoermiddelen en inventarissen De hiervoor opgevoerde balanswaarden stellen voor de kostprijzen dezer activa, verminderd met de usantiële en extra afschrijvingen. Deelnemingen Deze post stelt voor de waardering van het gehele aandelenkapitaal van de N.V. Pensioenfonds Albert Heijn op 1,van welke N.V. de activa en passiva niet in de geconsolideerde balanscijfers zijn opgenomen. Voorraden De waardering der voorraden is geschied tegen kost prijs, tenzij de marktwaarde lager is c.q. met toepassing van aftrek wegens lopend risico van incourantheid en prijsdaling. Vorderingen Het bedrag der vorderingen is opgevoerd tegen no minale waarde, met dien verstande, dat hierop ruime voorzieningen in mindering zijn gebracht, ter opvanging van mogelijke verliezen uit hoofde van oninbaarheid. Effecten De effecten zijn gewaardeerd voor kostprijs, of indien hiertoe aanleiding bestond, tegen een lagere koers. Geldmiddelen Deze post is samengesteld uit het totaal der beschikbare kas- en girosaldi. Transitorische posten Onder dit hoofd zijn begrepen de diverse vooruit betalingen als huren, verzekeringspremiën, sociale lasten, diverse kosten enz. Het wagenpark van Vami is up to date en voor z'n taak berekend. Hoofdtransport" in Sterovita's meest zuidelijke vestiging. De Commissarissen G. M. Verrijn Stuart Six van Hillegom M. P. Voute De Raad van Bestuur G. Heijn j. Heijn, Leden j. W. de Vries, pl.v. Lid De Accountant Accountantskantoor De Rode Van Eijs J. van Eijs (Lid Ned. Inst. v. Accountants) Hygiënisch voorverpakken van vers vlees in de AH supermarts.

Jaarverslagen | 1957 | | pagina 14