Een bijzonder kerstgeschenk Ik bewonder haar vechtlust Een versierde boom, lekker eten en natuurlijk cadeaus. Kerst is de tijd van warmte en gezelligheid. Maar ook de tijd om vrienden en familie te laten weten hoeveel je om ze geeft. Drie medewerkers mochten een dierbare verrassen met een Albert Heijn-kerstpakket. Omdat je het verdient! Marjans buurvrouw liep, na een val van de trap, een dwarslaesie op. Toch blijft ze ondernemend en opgewekt. Marjan: "Sommige mensen krijgen het zwaar voor hun kiezen in het leven. Een jaar voordat mijn buurvrouw Lianne van de trap viel, is ze namelijk haar man ver I oren. Ik vond het al heel knap hoe ze met dat verlies omging. Maar hoe zij daarna haar onge luk te boven is gekomen, is echt bewon derenswaardig. Ze heeft haar leven weer weten op te pakken en doet er alles aan om haar zelfstandigheid te behouden. Ik hoor haar nooit zeggen: 'kan ik niet', of 'lukt me niet'. En daarbij is ze nooit een dag chagrijnig. Ik neem vaak een voorbeeld aan haar. Ik heb door alle narigheid die ze heeft meegemaakt een hechte band met Lianne opgebouwd. Daarom vind ik het ook erg jammer dat ze onlangs is verhuisd. Dit kerstpakket is een goede reden om bij haar langs te gaan in haar nieuwe huis. Maar het is geen afscheids cadeau. We houden zeker contact!" Naam: Marjan Kleber-Munter (r| Functie: senior medewerker verkoop Locatie: AH 1063 Amersfoort Naam: Lianne de Haan (l.) Woonplaats: Bergen op Zoom Rachel steekt haar peettante Tilly een heb een heel sterke band met haar en hart onder de riem, omdat ze wéér niet vind het dus ontzettend jammer dat ze bij het kerstdiner kan zijn. Rachel: "Mijn er niet bij zal zijn. Gelukkig is mijn tante tante is een familiemens. Het liefst zit heel sterk en probeert ze altijd overal ze met al haar broers, zussen, neven en het beste van te maken. Dat doe ik dus nichten aan een grote tafel. Elk jaar ver- ook. Om haar toch het kerstgevoel te heugt ze zich enorm op het kerstdiner. geven, wil ik haar dit kerstpakket aan- Mijn tante was genezen van darmkanker, bieden. En wat ze nog niet weet is dat maar helaas is er pasgeleden buikvlies- mijn vader een heerlijke Molukse rijst- kanker bij haar geconstateerd. Er staat tafel heeft gemaakt. Precies zoals we haar een zware operatie te wachten, altijd met kerst eten. We gaan zo met waardoor ze net als de twee voorgaande z'n allen aan tafel. Zo heeft zij toch jaren niet bij het kerstdiner kan zijn. Ik een soort kerstdiner." Naam: Rachel Janwarin (l.) Functie: caissière A Locatie: AH 1221 Zevenaar Naam: Tilly Janwarin (r.) Woonplaats: Zevenaar

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 5