22 24 30 Op naar een nieuw jaar In dit nummer En verder: Ruimte voor nieuwe ideeën Mijn smaak Bijzonder kerstgeschenk Nog mooiere feestdagen Dagelijkse kost 2 Aha Zelf getest: halve appels met cranberrycompote Wat koop je bij Albert Heijn to go? Fijne feestdagen In de spotlights Wij van Homeshop Center De Meern Een betere buurt 7 Wat vind jij? 15 Column 20 Mooi verhaal om te vertellen 21 Nieuwe collectieve zorgverzekering 32 Kort 36 Aha 3 Albert Heijn is in de loop der tijd veranderd van een kleine kruidenier in Zaandam naar een moderne, internationale retailer. Heel veel innovaties en goede ideeën vormden hiervoor de basis. Welke vernieuwingen mag je de komende tijd verwachten? Nick en Helen vertellen over hun smaak. Drie medewerkers mochten een dier bare verrassen met een Albert Heijn- kerstpakket. Fotograaf Else Kramer geeft tips om tijdens de feestdagen nóg mooiere foto's te kunnen maken met je smartphone. Mark Segers, mede werker verkoopklaar bij AH 1508 Alphen a/d Rijn fotografeerde zijn eigen werkdag. Deze 'Feestfavoriet' is volgens de collega's ideaal als dessert bij het kerstdiner Merle Suijkerland vertelt wat ze zoal koopt bij Albert Heijn to go 5602 in Amsterdam. Vier collega's geven tips voor leuke en ontspan nen feestdagen. Heerlijk verse producten waar we met z'n allen trots op zijn. December op de kalender staat altijd garant voor een feestmaand in onze winkels met klanten. Na het gezellige sinterklaasfeest met dit jaar ook weer schoentje zetten, zijn onze klanten én wij nu in kerstsfeer. Kerst is in onze winkels en distributiecentra altijd een periode van heel hard werken in een prima sfeer. In Zaandam zijn de meeste voor bereidingen voor kerst nu afgerond en kijken we naar 2015. Het einde van het jaar is altijd het moment voor goede voornemens. Om plannen te maken voor nieuwe dingen. Dit jaar was er een aantal vernieuwingen in bijvoorbeeld assortiment en formule en dat zetten we in 2015 voort. Verder gaan we ook door met onze ambitie het iedere dag beter te doen voor de klant, medewerker en buur. Voor medewerkers nemen we bij de vernieuwing voor 2015 de resultaten van ons medewerkersbetrokkenheidsonderzoek mee. Ik ben er trots op dat in 2014 de betrokkenheid van medewerkers bij ons bedrijf nog ver der is gestegen. Ook de scores voor 'opleiding en training', 'leiderschap' en 'klantgerichtheid' waren hoog. Iedere winkel, DC of afdeling op het hoofdkantoor heeft de eigen resultaten inmiddels gekregen om er voor 2015 mee aan de slag te gaan. Over de vloer bij onze collega's van Homeshop Center De Meern. Albert Heijn ondersteunt Stichting Resto VanHarte als 'recept voor een betere buurt'. Het MBO: een goed initiatief of totale onzin? Henk van Ewijk over goed buurmanschap in de feestdagenperiode. Drie collega's vertellen over hun ervaringen in Ghana voor de AH Foundation. Vanaf 1 januari 2015 is er een nieuwe collectieve zorgverzekering voor alle medewerkers. Nieuws, MVP, OR, personalia, foto's, et cetera. Tot het einde van dit jaar rest ons nu nog de kerstperiode én de jaar wisseling zelf. Een periode waarin we onze klanten willen verwennen met veel bijzonder assortiment. Naast 'Feestfavorieten' hebben we dit jaar ook leuke cadeaus. Nieuw is onze reserveerservice. Hiermee kan de klant het mooiste speciaalzaakassortiment heel simpel op ah.nl bestellen. De klant kan deze pronkstukken bij ons komen ophalen of met onze unieke service thuis laten bezorgen. Met de inspiratie die we met Allerhande (in print en digitaal) en de AllesVoor bieden én onze geweldige commercial brengen we onze klanten en onszelf in de feestsfeer en tegen het einde van het jaar doen we daar nog een schepje bovenop. In de kerstperiode willen wij ons ook ver bonden voelen met onze "buren'. Dat doen we dit jaar samen met Resto VanHarte. Zij brengt mensen van verschillende achtergronden in de buurt bij elkaar, door samen te koken en te eten. Met kerst gaan we Resto VanHarte dit jaar op diverse manieren onder steunen. Ik wens jullie de aankomende drukke weken veel succes en bovenal fantastische kerstdagen en een gezond 2015. Sander van der Laan algemeen directeur Albert Heijn

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 4