Voordelige autorijlessen Jong geleerd... Hoera! Rsl Kort Bijzondere hulp Van oud tot jong Kinder feestje De ondernemingsraad op Facebook 0R*7 MVP Een onvergetelijke 36 Aha huilen! Ondernemingsraad Colofon vriesfruit Aha 37 Supermarktmanager Matthieu de Leeuw, AH 1261 Apeldoorn, heeft verschillende rondleidingen voor kleuters gegeven in zijn winkel. De kinderen vonden de rondleidingen geweldig en ook hun ouders reageer den heel positief. Bij AH 1056 in Huizen kregen ze op de afdeling bakkerij hulp uit onverwachte hoek: Donald Duck en zijn vrienden kwamen een handje helpen. Ronald EUing, supermarktmanager, AH 1056 Huizen Heb je nog nooit achter het stuur van een auto gezeten en vind je het tijd om je rijbewijs te halen? Maak dan nu gebruik van deze aanbieding van de ANWB. De 34 ANWB-rijscholen zitten verspreid door heel Nederland en bieden vele voor delen. Zo krijg je ANWB-examengarantie, kun je lessen volgen in je eigen tempo en wanneer je wilt, en word je thuis opgehaald. Lespakket Als Albert Heijn-medewerker is het nu extra aantrekkelijk om te starten met je rijlessen. Je kunt namelijk het volgende lespakket met korting aanschaffen: proefles t.w.v. 35,- 6 x 60 minuten rijles rijexamen t.w.v. 242,- Dit lespakket kost nu geen 544,- maar 249,- De aanbieding is geldig van 13 december 2014 tot 13 februari 2015. Wil je gebruikmaken van deze aanbieding, ga dan naar www.anwb.nl/ahold of bel 0900-8118 0,35 per gesprek). Op www.anwb.nl/ahold kun je de voorwaarden zien waaraan moet worden voldaan. Ook medewerkers die hun Bonuskaart niet hebben geactiveerd, kunnen gebruikmaken van de MVP-aanbiedingen en -voordelen. Meer weten over MVP, ga naar Plaza. Op 26 augustus was Marco Viergever, medewerker verkoopklaar bij AH 1260 in Goes, 25 jaar in dienst bij Albert Heijn. Zijn collega's hebben Marco in het zonnetje gezet en ze hebben er samen een feestelijke en gezellige dag van gemaakt. Ilse Kraaijeveld-Dekker, supermarkt manager, AH 1260 Goes De vader van Margriet Kalksma- Barst jij ook altijd in tranen uit als je een ui snijdt? Houd de ui dan de volgende keer eerst onder de koude kraan. Als je ook je mes nog even onder de koude kraan houdt, helpt het nog beter. Bron: 'Eet jezelf mooi slank gelukkig', Amber Albarda Van Peursem uit Zeist (Nicolaas van Peursem), werkte in 1939 bij Albert Heijn in Doorn. Nu, 75 jaar later, heeft zijn achter kleinkind de weg naar Albert Heijn ook gevonden. Bij AH 1565 in Oegstgeest is on langs een kinderfeestje gehouden. Caissières Ilse en Anouk hebben de kleine klanten vermaakt. Job van Egmond, assistent supermarkt manager, AH 1565 Oegstgeest De ondernemingsraad heeft sinds kort een profiel én een fanpagina op Facebook. Hiermee wil de OR op een gemakkelijke en laagdrempelige manier in contact staan met collega's. De ondernemingsraad vertegenwoor digt de medewerkers in een bedrijf. Om dat goed te kunnen doen is het heel belangrijk om contact te heb ben met die medewerkers. Bij Albert Heijn is dit met zo'n 100.000 mede werkers, verspreid over het hele land, een behoorlijke uitdaging. Het gebruik van social media biedt daarbij uit komst. Veel OR-leden zijn bijvoorbeeld actief op Facebook in de verschillende medewerkersgroepen. Om hier nog een stap in te zetten is de onder nemingsraad zelf nu ook bereikbaar via Facebook. We hebben een eigen profiel en ook een 'fanpage'. Profiel Je kunt Facebook gebruiken om te discussiëren en vragen te stellen. Heb je iets waar je als medewerker tegen aan loopt? Of is je iets onduidelijk over bijvoorbeeld het personeelsbeleid van Albert Heijn? Vraag het of breng het ter sprake op ons profiel op Facebook! Natuurlijk zijn wij ook nog steeds te bereiken via telefoon en e-mail. Fanpage De fanpage zullen wij inzetten om bepaalde onderwerpen onder de aandacht te brengen. Misschien wel door middel van een video of een artikel. Of we plaatsen een stelling waar je op kunt reageren. De meest complete manier om op de hoogte te blijven van acties van de onder nemingsraad is wel nog steeds onze pagina op Plaza (tabblad 'Organisatie']. De OR is te vinden op Facebook als 'AH Ondernemingsraad'. Hoe meer mensen aangesloten zijn hoe beter het werkt, dus wordt vriend van ons op Facebook en 'like' onze pagina! Aha is een uitgave van Albert Heijn Communicatie, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam Realisatie Head Office NL part of Sanoma Hoofdredactie Maurice Jansen Redactie Dayenne Bosveld, Karen Wikart, Mieke Wobben Artdirection Xander Elink Schuurman Vormgeving Doriene Koot Aan dit nummer werkten mee Kimberly Ariëns, Art Associates, de Beeldredaktie, Merel Bevaart, Geert Braam, Lex Draijer, Tedje van Gils, Isis van der Laan, Monique de Ligny, Maarten Noordijk, Marcella Panjer, Photography Images, Reid, Geleijnse Van Tol, Marlies Ruijter, Wendy Schipper, Iris Stam, Joy Storimans, Ton Zonneveld Aha is bestemd voor alle medewerkers van Albert Heijn. Wil je reageren op een artikel of heb je zelf een onderwerp? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ ahold.com of een tweet naar @RedactieAha Aha 1 verschijnt op zaterdag 28 februari 2015. FSC www.fsc.org MIX Papier van verantwoorde herkomst FSC* C014400 Sommige fruit- soorten, zoals sinaasappels, peren en bananen, zijn het hele jaar door te koop, maar seizoensfruit, zoals aardbeien, niet. Wil je in de winter toch variëren met seizoensfruit? Koop dan diep- vriesfruit. Dat is net zo goed voor je als de verse variant. In het diepvriesvak van Albert Heijn zijn verschillende soorten te vinden. Bron: Allerhande Mirjam Vennik-Bosch, caissière B bij AH 1159 Meppel, was op 4 september 12,5 jaar werkzaam bij Albert Heijn. Mirjam wil hierbij al haar lieve collega's hartelijk danken: "Mijn jubileumdag is onvergetelijk geworden door collega's die mij hebben verrast met een versierde werkplek, een heel gezellige receptie in de kantine en natuurlijk mijn vaste klanten die mij even kwamen feliciteren."

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 21