0 Wij van. Homeshop Center De Meern Geen zorgen om de bood schappen bij AH Online De gewenste tijd Vraagbaak Vullen in de smalle gang Handscanner Zwaar beginnen Orders toevoegen 34 Aha Aha 35 Via ah.nl artikelen bestellen van Albert Heijn, Etos of Gall Gall en ze de volgende dag thuis laten bezorgen. Of ze zelf ophalen bij een Pick Up Point (PUP) in de buurt. De boodschappen worden verzameld in het Homeshop Center (HSC). Er zijn er drie: een in Rotterdam, een in Almere en deze in De Meern. Hier werken rond de 250 mede werkers (vaste en uitzendkrachten). Klanten kunnen al 20 jaar online hun bestellingen plaatsen. Klanten binnen het directe verzorgings gebied krijgen de bestelling direct vanuit De Meern. De rest gaat via HUB-locaties: overslagmagazijnen in Amsterdam, Zaandam, Breda, Tilburg, Nijmegen, Rosmalen, Almelo, Urmond (Limburg), Helmond, Leek en Zwolle. De orders worden vanuit het HSC naar zo'n HUB gereden en van daaruit verder vervoerd naar het opgegeven adres. Klanten kunnen op ah.nl kiezen uit een assortiment van 25.000 producten. Albert Heijn Online levert ook business-to-business, bijvoorbeeld aan kinderdagverblijven. Elke dag zijn er ongeveer 250 bezorgauto's op weg naar de klant. En een bestelling telt gemiddeld zeventig producten. Wil jij ook met jouw team in Aha? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ahold.com of een tweet naar @RedactieAha. Het HSC verzamelt de bestellingen in twee diensten: van 6.00 tot 14.00 uur en van 14.30 tot 22.30 uur Ook werkt een kleine groep mensen van 22.30 tot 6.00 uur. Alles om de bestelling op het gewenste tijdstip te bezorgen. De foto op het schap is van de vaste me dewerker die dit pad standaard vult. Deze persoon is de vraagbaak voor collega's. Eronder staan vulinstructies en richtlijnen voor de verzorging van het schap. Magazijnmedewerker Tomasz Zolkos is aan het vullen, in de smalle gang van het schap. In de brede gangen zijn collega's aan het w. orderpicken. Op deze foto zie je de hal met houdbare artikelen. Er is ook een koelruimte met versproducten. De handscanner wordt onder andere gebruikt voor voorraad beheer, orderpicken en vakken- vullen. Medewerkers scannen wat ze in het schap zetten. Dit is gekoppeld aan ah.nl. Zo is de productbeschikbaarheid altijd up-to-date. Dit jaar werd het paars van albert.nl het blauw van Albert Heijn Online. De artikelen worden zo in de kratten geplaatst dat de kwaliteit gegarandeerd blijft. Het order picken begint met de zware producten en eindigt met de lichte. Allround magazijnmedewerker Jannie Nuijten kijkt op haar handscanner, waarop alle gegevens over de order staan. Ze loopt naar de locatie die daarop staat aangegeven om het eerstvolgende product aan de order toe te voegen.

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 20