«ft S3 Mijn Smaak. Hier houden wij van "All you can eat is echt ideaal voor een man" "Ik werd verliefd, maar dat liep op niets uit" Wat vind je het beste album ooit gemaakt? Wat is je favoriete tv-programma? Wat is je favoriete vakantiebestemming? Welk restaurant bezoek je vaak? Wat vind je het leukste aan het werken bij Albert Heijn? 22 Aha Aha 23 Naar welke stad ga je graag? Wat is je favoriete boek? Wat is je lievelingseten? Wat is je hobby? Waarom werk je bij Albert Heijn in het distributiecentrum? Nick Minimaal één keer per maand zit hij aan de lopende band met sushi. Teamleider verkoopklaar Nick van Eert vertelt over zijn favoriete sushirestaurant, zijn liefde voor watersporten en zijn favoriete tv-programma. "Ik luister meer naar losse nummers dan naar albums. De laatste cd die ik gekocht heb, is de Fox Kids Hits uit 2000. Momenteel stream ik al mijn muziek via Soundcloud. Het nummer 'Under The Bridge' van de Red Hot Chili Peppers staat bij mij vast op de afspeellijst. Verder luister ik veel nummers die hoog in de iTunes-hitlijst staan, van alles en nog wat dus." "De Klusjesmannen op BNN! 3FM- dj's Sander Lantinga en Ramon Verkoeijen duiken in de meest grappige en bizarre hobby's. De laatste uitzending was alweer een tijdje geleden, maar op kanaal 101TV worden de herha lingen eindeloos uitgezonden. Deze zender staat bij mij dag en nacht aan. Daarnaast kijk ik veel series en oude oorlogsfilms terug via Netflix. Spotgoedkoop en je kunt de series volgen wanneer het jou uitkomt." "Landen aan de kust van de Atlantische Oceaan. Ik ben ver liefd geworden op golfsurfen. Op mijn twaalfde nam ik mijn eerste surflessen. Sindsdien ben ik nooit meer gestopt. Afgelopen zomer kon ik niet op vakantie, maar volgend jaar wil ik zeker op surfkamp om te leren kite- surfen. Ik doe al jaren aan waterpolo, dus vandaar mijn liefde voor watersporten. Mijn droom? Ooit op Aruba, Bonaire of Curapao de golven pakken." "Sumo! Daar kun je een van de lekkerste sushi's eten: de maki. Eerlijk gezegd was ik niet weg van rauwe vis, totdat mijn vriendin me naar verschillende sushitenten sleepte. De Sumo- restaurants zijn door heel het land te vinden. Ik heb daarom een goed excuus om minimaal één keer per maand aan de lopende band met sushi aan te schuiven. Nog een leuke bij komstigheid: all you can eat. Ideaal voor een man, toch?" "Je collega's zijn je vrienden. Daarnaast bevalt het aansturen van een team mij heel goed. Ik werk inmiddels alweer heel lang voor Albert Heijn en daar naast studeer ik Bedrijfskunde in Rotterdam. Dus ik zit bij Albert Heijn op de goede plek, er zijn nog genoeg doorgroei mogelijkheden." Naam: Nick van Eert (21) Functie: teamleider verkoopklaar Locatie: AH 1265 Oosterhout yhctcncf Wateï Helen Als een van de weinige vrouwen bij het distributiecentrum is ze gewend om te werken in een mannenteam. En dat vindt ze altijd gezellig. Magazijnmedewerker Helen Kracht vertelt over haar liefde voor de Franse kust, een Amerikaanse genezer en haar vegetarische 'tour'. "Een stad aan de kust van Zuid-Frankrijk, dat vind ik heerlijk. Het is alweer drie jaar geleden dat ik op vakantie ben geweest. Toen ging ik naar mijn broer die momenteel in Frankrijk woont, in de stad Toulouse. Zelf heb ik anderhalf jaar in Frankrijk gewoond. Ik werd verliefd, maar dat liep op niets uit." "Er is één boek dat mij altijd is bijgebleven: Edgar Cayce, zijn leven en werk. Het is geschreven door Thomas Sugrue en is een biografie van een beroemde Amerikaanse genezer die onder hypnotische trance zeer precieze medische diagnoses en behan delingsmethoden kon stellen. Zonder medisch geschoold te zijn, kon hij dit werk uitvoeren en dat vind ik bijzonder." "Sinds een jaar ben ik op de biologische en vegetarische tour Vegetarisch eten blijkt moeilijker te zijn dan gedacht. Het is lastig om hiermee genoeg voedings stoffen binnen te krijgen. Toch probeer ik er elke dag weer iets van te maken. Ik zoek via Google veel naar biologische of vegeta rische gerechten, daar word je creatief van." "In mijn privéleven werk ik veel met hout. Van al het hout dat ik op straat vind, creëer ik weer iets nieuws. Zo heb ik mijn eigen meubels gemaakt. Onder elk meubelstuk plaats ik wielen, zelfs onder mijn openhaard. Het moet wel makkelijk te ver- Naam: Helen Kracht (56) Functie: magazijnmedewerker Locatie: DC Zaandam schuiven zijn, zodat je er in het hele huis gebruik van kan maken." "Naast dat het werk afwisselend is, vind ik het ook fijn dat er veel mannen werken. Ik blijk een van de weinige vrouwen te zijn in het distributiecentrum en dat is eigenlijk wel prettig. In een mannenteam is het altijd gezellig en werk je ook relaxter."

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 14