Zelf getest. Dit is onze smaak "Een toetje met luxe uitstraling" "Lekker met rozijnen" "Met vanille- ijs wordt het beter" "Cranberry- en kaneel zorgen voor een winterse smaak" Snoep verstandig, eet een appel! Speciaal voor de feestdagen zijn er halve appels met cranberrycompote te koop. Volgens deze collega's ideaal als dessert bij het kerstdiner. De 'Feestfavoriet' heeft in ieder geval al een aantal fans. Shawn van Zwol Inge Lammerts Multifunctioneel Feestfavoriet' Soerinder Oedairadjsingh Mariëtte Ide Emma van Til 18 Aha Aha 19 "Zo te ruiken, is dit een lekker winters toetje! Doordat je het gerecht alleen maar in de oven hoeft te zetten, heb je in een korte tijd een leuk nagerecht. Voor de feest dagen erg handig. Alleen was het kaneelstokje een beetje bitter Ik vond de cranberrycompote best wel zuur en eigenlijk was het meer saus dan compote. Maar met een bolletje vanille-ijs wordt het geheel een stuk aangenamer." "Erg lekker! Door cran berrycompote en kaneel te combineren met de halve appels, krijg je een warme, winterse smaak. Het kaneelstokje was voor mij zeker een toegevoegde waarde. Ik moest ook gelijk denken aan stoof- peertjes. In de oven werden de appeltjes wel iets te droog, dus mis schien ga ik het product volgende keer in de magnetron bereiden." Een winterse verrassing Cassière A, AH 1314 Amsterdam "Normaal gesproken eten we elke week yoghurt of vla als toetje, maar met kerst willen we een toetje met een luxere uitstraling. Daar zijn deze halve appels zeker geschikt voor. Een bolletje vanille-ijs maakt het nagerecht helemaal af. Als je het product in de oven bereidt, komt de zoete smaak van het toetje zeker tot zijn recht!" Teamleider verkoop afhandeling, AH 1372 Breda "Het ziet er ontzettend lekker uit. Zeker geschikt om tijdens kerst als dessert op te dienen. Eerlijk gezegd heb ik nog nooit cranberry's gegeten. Je moet er echt van houden, want de smaak van de cranberry compote maakt de appels erg zuur. Daarom is het lekker om er wat rozijnen aan toe te voegen." De halve appels met cranberrycompote zijn met verschillende gerechten te combineren. Zo kun je het product als nagerecht serveren met een bolletje ijs erbij, of bij de lunch als bijgerecht. Maar je kunt het ook combineren met een stukje vlees. Het product is bestemd voor in de oven, maar voor degenen die niet zo veel tijd hebben, is opwarmen in de magnetron ook een mogelijkheid. Elk jaar worden er 'Feestfavorieten' gekozen bij Albert Heijn. De halve appels met cranberrycompote is er dit jaar een van. Het nieuwe product is exclusief bij Albert Heijn te verkrijgen, van 15 tot en met 27 december. Andere 'Feestfavorieten' die je tijdens de feestdagen bij Albert Heijn kunt vinden, zijn bijvoorbeeld kerstboom pannenkoeken en rodekool met kaneel en cranberry's. Ze zijn, net als de appels, te vinden in het schap Maaltijdgemak. Magazijnmedewerker, DC Pijnacker "Eigenlijk eet ik de laatste tijd maar weinig zoete dingen. Maar soms kan ik het gewoon niet laten liggen, zoals deze halve appels met cranberry compote. Door de cranberrycompote krijgt het gerecht een lekkere zoetzure smaak. Toen ik het voor me had, moest ik gelijk denken aan Suriname, waar we appels stoven met alles erop en eraan. De combinatie van appel met cranberry en kaneel was dus niet vreemd voor mij." a Category assistent noten, toast en chips, hoofdkantoor Zaandam Sr. medewerker verkoop, AH 1206 Groningen

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 12