Dagelijkse kost. Mark fotografeert zijn eigen werkdag "Ik regisseer, film en monteer AH-video's" 16 Aha Mark Segers "We kunnen klanten niet met lege handen naar huis laten gaan" Aha 17 "Ter voorbereiding op de video van vanavond stel ik alvast de GoPro in." "Met een lekker gebakken eitje, glaasje jus d'orange en een kopje koffie kom ik de ochtend wel door Ondertussen zet ik de laatste puntjes op de i voor het draaiboek." "Ik ga altijd op de fiets naar mijn werk, want het cameramateriaal is loodzwaar" "Bij binnenkomst check ik de voorraad en wat we nog nodig hebben vóór de nieuwe lading van de vrachtwagen er is." "Bij de kluisjes kleed ik me snel om. Er moet nog een hoop werk gedaan worden voordat de winkel opengaat. Om acht uur 's ochtends is het topdrukte in onze winkel." "Samen met mijn teamleider Erik Zwanenburg bespreek ik wat we die dag kunnen verwachten, zoals wijzigingen in prijzen, acties en assortiment." "Na het splitswerk help ik de klanten op de afdeling, bijvoorbeeld met het vullen van flesjes met vers geperste jus d'orange. "Alle schappen van de AGF- afdeling moeten goed gevuld zijn voor ik ga lunchen. Klanten kunnen we niet met lege handen naar huis laten gaan." Medewerker verkoopklaar AH 1508 Alphen a/d Rijn. "Doordat ik ben uitgeloot voor een studie op het Grafisch Lyceum Utrecht ben ik fulltime gaan werken bij AH 1508 op de AGF-afdeling. Inmiddels sta ik al een jaar op deze afdeling. Naast dit werk regisseer, film en monteer ik ook video's voor AH 1508, zoals instructie- informatieve en grappige video's. Daarbij moet je denken aan video's voor klanten over een bepaal de actie, gefilmd met een GoPro op een winkel wagen, tot aan video's met instructies voor het vakken vullen. Deze video's worden geplaatst op de Facebookpagina's van AH 1508." Wil jij ook jouw werkdag in beeld brengen? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ahold.com of een tweet naar @RedactieAha. "Tijdens de lunch neem ik het liefst de witte bolletjes van Albert Heijn." "Aan het einde van mijn dienst draag ik het werk over aan mijn collega Anne- Marel Veltmeijer" "Samen met de assistent regisseur, hoofdrolspelers en figuranten neem ik de laatste instructies voor de video door" "En 'cut'. De opnames voor de in structievideo over het spiegelen op de afdeling Kookgemak zitten erop: "Aan het monteren van een video ben ik meer dan vijf uur kwijt. Het liefst ga ik gelijk na de opnames monteren en werk ik in één keer door"

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 11