18 22 Onze voeding was nog nooit zo veilig In dit nummer En verder: Veiligheid onder de loep Zelf getest: AH Chocolade speculaasjes Wat ligt er in jouw wagentje? Dagelijkse kost Mijn smaak Culinaire herinneringen Van idee tot schap Strijden voor dierenwelzijn 2 Aha In de spotlights Wij van AH 1562 Amsterdam Column 7 Wat vind jij? 25 Doe maar lekker duurzaam 30 Herfstpuzzel 31 Kort 36 Aha 3 Van voedselveiligheid tot winkeldiefstal en van veilig laden en lossen tot vleesfraude. We bekijken de veiligheid bij Albert Heijn van dichterbij. Als je eenmaal aan deze lekkernij begint, kun je niet meer stoppen. Inge Bosteels vertelt wat ze zoal koopt bij AH 9160. Hidde Clevers van de afdeling Instore Communicatie en Lokale Marketing fotografeerde zijn eigen werkdag. Paul en Elize vertellen over hun smaak. Vijf collega's over gerechten die voor hen verbonden zijn aan speciale momenten of bijzondere personen. Innovatie en pro ductontwikkeling bij Albert Heijn to go. De Dierenbescherming bestaat 150 jaar. Een mooie aanleiding om de samen werking in het zonnetje te zetten. Albert Heijn zorgt al ruim 127 jaar als goede kruidenier voor het eten en drinken van onze klanten. In die tijd heeft onze voeding zich sterk ontwikkeld. We bieden onze klanten het hele jaar door prachtige verse producten uit alle windstreken aan. Samen met onze leveranciers zorgen wij voor veilige voeding. We dringen samen met telers het gebruik van bestrijdingsmiddelen terug en met boeren samen beperken we het gebruik van antibiotica. En we controleren op diverse plekken in de keten of de voeding geschikt is voor consumptie. Wij willen betrouwbaar zijn voor onze klanten in het verkopen van veilige voeding, iedere dag. We willen het steeds beter doen voor de klant. We werken hard aan vernieuwing van het assortiment en ook aan de presentatie in de winkel. Zo ben ik trots op de prachtige Albert Heijn XL die we eind augustus in Leidschendam hebben geopend. De aankomende weken staat er ook weer veel te gebeuren. We openen zes nieuwe supermarkten, waarvan één op Schiphol. Er wordt weer een aantal C1000-winkels omgebouwd. We remo- delleren twee Albert Heijn to go's en openen een nieuwe. En in België openen we weer een aantal nieuwe winkels. Zo maken we op steeds meer plaatsen het alledaagse betaalbaar en het bijzondere bereikbaar. Ik word ook blij van de uitbreiding van ons gezonde en bewuste assortiment. In het assortiment van de Albert Heijn to go zien we ook steeds nieuwe aanvul lingen en innovaties. De snelheid waarmee we prachtige artikelen daar aan ons assortiment weten toe te voegen, is een voorbeeld voor ons allen. Heerlijke verse producten waar we met z'n allen trots op zijn. Over de vloer bij onze collega's van de afdeling bakkerij in de winkel. Claudia Routs over haar werk als commercieel medewerker Superfoods: superidee of superonzin? Vanaf week 44 gaat Albert Heijn Nederland enthousiast maken om duurzamer te eten. Voor een heerlijke middag op de bank met een kop thee. Nieuws, MVP, OR, personalia, foto's, et cetera. Ontwikkelingen genoeg en er komt nog meer om onze klanten te plezieren. Soms moet je ook teruggrijpen op oud vertrouwd. Daarom staan nu de 'klassiekers' centraal in onze winkels. Ik heb zelf goede herinneringen aan zuurkool met worst en spekjes, en in ons gezin staat dit dan ook regelmatig op het menu. Het aan onze klanten aanbieden van lekker en veilig eten en drinken is ons werk. We willen echter ook steeds meer gezond leven. Dat zie je terug in ons assor timent. En wat ik ook een mooi voorbeeld vind, is de grote groep collega's die - net als ik - vorige maand weer de Dam tot Damloop liepen. Zelf loop ik deze maand, gesponsord ten bate van het VUmc Cancer Center Amsterdam, ook de halve marathon van Amsterdam. Ik doe er alles aan om een gezonde medewerker te blijven. Jij ook? Sander van der Laan CEO Albert Heijn

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 4