4-sterren verblijf in Brussel 0R<* (Werkjplezier- garantie 40 jaar ervaring Werkgeversbelofte: help je collega's! Overal AH Feestelijke verrassing Bedankt! Een prokkelende ontmoeting Gecerti ficeerde pinda's 36 Aha FSC Advies van de OR Colofon Verse kruiden bewaren Aha 37 In het kader van de Nationale Prok- keldag, een dag waarop prikkelende ontmoetingen tussen mensen met en zonder beperking plaatsvinden, heeft een aantal leerlingen van de Keerkring stage gelopen bij AH 1246 in Zoetermeer. De leerlingen van de school voor zeer moeilijk lerende kinderen kregen een rondleiding door de winkel. Ook hebben ze 'gespiegeld' en kaasblokjes uitgedeeld. In totaal deden zes winkels in Zoetermeer mee aan dit initiatief: AH XL 1629, AH 1546, AH 1207 AH 1239, AH 1042 en AH 1246. Lizalorra Heerkens, teamleider verkoopafhandeling, AH 1246 Zoetermeer Tijdens de België Managersdag op Staat een bezoek aan Brussel op jouw verlanglijst? Pak je kans en boek het luxe Husa President Park 4* hotel met een flinke korting. Het hotel ligt vlak bij station Brussel Noord. Binnen 25 minuten lopen ben je op de Grote Markt. Wil je cultuur, uitgaan en shoppen combineren? In Brussel kan het allemaal. Ga naar het Stripmuseum of plan een bezoek aan de Brusselse kerstmarkt 'Winterpret'. Meer informatie en boeken De aanbieding is inclusief twee keer een hotelovernachting en twee keer ontbijt voor twee personen. De prijs van dit arrangement is nu 118,- in plaats van 185,- voor twee nachten. Dit is een korting van 36 procent. De genoemde prijzen zijn vanafprijzen en gelden op basis van beschikbaarheid. Boeken kan via www.weekendjeweg.nl/select/ah of telefonisch via 0900-8079 1,- per gesprek, 7 dagen per week bereikbaar) o.v.v. je Bonuskaartnummer. Je betaalt als Albert Heijn-medewerker geen reserveringskosten. Ook medewerkers die hun nieuwe Bonuskaart niet hebben geactiveerd, kunnen gebruikmaken van de MVP- aanbiedingen en -voordelen. Meer weten over MVP, ga naar Plaza. Marja Goris, senior medewerker verkoop bij AH 1417 Hoogerheide, heeft op 5 augustus haar 40-jarig jubileum bij Albert Heijn gevierd. Tijdens de feestelijke bijeen komst met haar collega's van de delikaas- en bakkerijafdeling kwamen ook haar oud-collega's van AH 1201 Putte als verrassing langs. Marja wil alle (oud-)- collega's en supermarktmanager Eelco Boersma bedanken voor hun aanwezigheid en cadeaus. Albert Heijn is de eerste supermarkt in Nederland met Rainforest Alliance- gecertificeerde pinda's. Boeren in Bolivia krijgen zo een beter leven! de Zaanse Schans afgelopen zomer werd onderstaande foto gemaakt. Omar Nahari, manager Opleidings- Openingsteam, zegt over het team: "Het is een groep fijne collega's, waar de jwerkjpleziergarantie echt mee wordt gegarandeerd". Van links naar rechts: Peter Peels (operationeel manager België), Piet-Hein Ansems (manager Opleidings- Openingsteamj, Omar Nahari (manager Opleidings- Openingsteamj. Onlangs was het afscheid van medewerker verkoop- klaar Wim Fennis. Zijn collega's willen hem langs deze weg nog één keer bedanken: "Voor ons ben je 50 jaar Albert Heijn en stroomt het blauwe bloed door je aderen. Bedankt voor al je inzet, adviezen, droge humor en vooral je betrouwbaarheid! Ga genieten van je welverdiende VUT en pensioen." Namens al je collega's van AH XL 1534 Hoofddorp Laura en Nick Grijpma, beiden mede werker verkoop bij AH XL 1513 in Leeuwarden, kwamen zelfs op vakantie hun werk tegen. Op Bonaire zagen ze dit bord. Laura deelde dit nog tijdens haar vakantie met haar collega's. Commercieel medewerker Miranda Hellinga, AH XL 1513 Leeuwarden In september was Tamara Gorbach 40 jaar in dienst. Na veel winkelervaring en haar functie als commer cieel assistent franchise, kwam ze eind jaren negentig naar het hoofdkantoor. Ze is nu manager Editorial Services en hoofdredacteur van o.a. Deze Week en Aha. Helaas moeten we even geduld hebben om dit jubileum met haar te vieren, omdat ze ziek is. De collega's van Albert Heijn Communicatie wwwvoedings- centrum.nl www.fsc.org MIX Papier van verantwoorde herkomst FSC C003224 De OR adviseert je om tijdig in ge sprek te gaan met je leidinggeven de als je contract afloopt. Vertel wat je wilt. Ook als een verlenging in je eigen winkel niet blijkt te kun nen, is het goed om de redenen daarvan te kennen. Aha is een uitgave van Albert Heijn Communicatie, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam Realisatie Head Office NL part of Sanoma Hoofdredactie Tamara Gorbach Redactie Dayenne Bosveld, Karen Wikart, Mieke Wobben Artdirection Xander Elink Schuurman Vormgeving Doriene Koot, Lonneke van Abeelen Aan dit nummer werkten mee Kimberly Ariëns, Art Associates, de Beeldredaktie, Suzanne Bergman, Geert Braam, Lex Draijer, Suus van Geffen, Tedje van Gils, Wim Glas, Monique Joosten, Maarten Noordijk, Photography Images, Reid, Geleijnse Van Tol, Britta Ruijters, Sanders Puzzelmedia, Wendy Schipper, Iris Stam, Joy Storimans, Ton Zonneveld. Aha is bestemd voor alle medewerkers van Albert Heijn. Wil je reageren op een artikel of heb je zelf een onderwerp? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ ahold.com of een tweet naar @RedactieAha Aha 6 verschijnt op zaterdag 13 december 2014. Albert Heijn belooft aan parttimers die minder dan 13 uur per week werken dat je als goed functionerende bijbaner bij Albert Heijn kunt werken zolang je wilt, mits dit in de formatie van de winkel past. Een prachtige belofte, maar het stuk "mits dit in de formatie past" verdient wel enige uitleg. Het komt erop neer dat er voldoende werk moet zijn in de winkel. Ook de samenstelling van het huidige medewerkersbestand telt mee. Overigens kun je dan nog altijd vragen of er in een andere win kel in de buurt wel plaats voor jou is. Moeilijk inschatten Het is als medewerker moeilijk om in te schatten wanneer iemand wel of niet in de formatie past. Merk je dat iemands contract niet wordt verlengd en wordt er binnen enkele weken alweer iemand aangenomen in dezelfde functie en met onge veer dezelfde uren? Dan is de 'Werkgeversbelofte' waarschijnlijk niet uitgevoerd zoals hij bedoeld is. Help je collega's Mocht je contact hebben met een |ex-)collega die dit overkomt, laat hem of haar dan bellen of mailen met de ondernemingsraad |088 659 2735 of ah.ondernemingsraad.group@ahold.com). In overleg zullen wij dan naar de situatie kijken. In sommige gevallen kunnen wij echt meehelpen om iemand weer in dienst te laten nemen! Verse kruiden zijn een paar dagen houdbaar in de koelkast. Wikkel ze in een stukje vochtig keuken papier of in een vochtige theedoek. Als je ze langer wilt bewaren, moet je ze invriezen of drogen.

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 21