Wij van. Bakkerij AH 1562 Amsterdam Ovenvers brood Krokant in acht minuten Verse broodjes vullen Liefde Passie 34 Aha Het warme hart Lekker kiezen Franse allemansvriend Aha 35 Senior medewerker verkoop Asir Ayik schuift de plaat, waarop drie broden passen, in de oven. Afbakken: acht minuten, afkoelen (op de stelling linksboven): anderhalf uur Eerder snijden en presenteren kan niet, vanwege condensvorming in de zak. ji Senior medewerker verkoop Varunee Naprasertsook vult elk halfuur de kleine, verse broodjes aan. Door de nieuwe presentatie is in één oogopslag duidelijk welk vak (bijna) leeg is. Zo grijpt de klant nooit mis. Op de bovenste rij: hele bollen, die op verzoek worden gesneden. Daaronder: gesneden en verpakte exemplaren. Senior medewerker ver koop Ted Bergschneider: "Smaakvol kwaliteits brood dat alleen uit graan, water, gist en zout bestaat. Héél populair in deze buurt, vooral de speltvariant." De bakkerijafdeling is het warme, heerlijk geurende hart van de winkel. De medewerkers zorgen ervoor dat alles op rolletjes draait. De klant vindt er altijd een ruime keuze in vers en verrassend brood. Assistent supermarktmanager Savas Mese: "Tot week 24 pakten wij de kleine broodjes per twee in. Nu kun nen klanten zelf bepalen wat en hoeveel ze in een zakje doen. Het volume kleinbrood steeg fors!" Een sublieme croissant heeft tijd nodig: 24 minuten afbakken en 20 minuten afkoelen. Er zijn zes soorten: roomboter, chocolade, kaas, ham-kaas, spelt en petit. De eerste (en meest bekende] blijft de favoriet van klanten. Lekkere en verrassende producten, gemaakt van puur natuurlijke ingrediënten. Krokant van versheid en ruim verkrijgbaar, van opening tot sluiting Dat is waar de vernieuwde broodafdeling voor staat. De Albert Heijn op het Amsterdamse Cornelis Troostplein is een van de eerste winkels die volgens deze strategie ging werken. Op de bakkerijafdeling kunnen klanten kiezen uit vele variaties ovenvers brood: 31 soorten grootbrood, 15 soorten kleinbrood en zes soorten croissants. Iedere dag komen deze verse broodproducten binnen. Ze worden meestal drie keer per dag afgebakken en soms ook vier keer Want de medewerkers doen er alles aan om mensen niet te laten misgrijpen. Om 700 uur 's morgens gaan de twee ovens aan. Vroege klanten worden om 8.00 uur verwelkomd door de verleidelijke geur van vers brood. Ook mensen die later op de dag boodschappen komen doen, zijn altijd verzekerd van een knapperig wit, bruin of volkorenbrood. Is het gewenste ovenverse brood niet voorradig? Dan wordt het alsnog afgebakken en warm en ongesneden meegegeven. Haast? Dan kan de klant kiezen voor een ander bake-offbrood. Of voor een gratis dagvers brood, diepvries brood, pak crackers of een ander alternatief. Door deze broodgarantie zorgt Albert Heijn ervoor dat klanten altijd tevreden de winkel uitgaan! Wil jij ook met jouw team in Aha? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ahold.com of een tweet naar @RedactieAha.

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 20