Mijn Smaak. Hier houden wij van "Ook regionale bandjes kunnen mij bekoren" "Als het goed gaat met de mensen van wie ik houd, ben ik gelukkig" Hoe kan de onder nemingsraad 'het verschil maken'? Wie zou je nog wel eens willen ontmoeten? Van welke muziek houd je? Wat is je hobby? Wat is je favoriete stad? 32 Aha Welke film is de mooiste die je ooit hebt gezien? Wat zit er in je tas? Wat is de favoriete app op je telefoon? Wat maakt je gelukkig? Welke functie binnen Albert Heijn zou je graag willen hebben? Aha 33 "Een heel recent voorbeeld: sinds 1 augustus kan iedere medewerker weer in het bezit komen van een tweede Bonuskaart. Een wens van veel collega's, wisten wij. Er zijn goe de gesprekken gevoerd met de bestuurder en we hebben het gerealiseerd. Wederzijds respect is de basis waarop we samen werken met de bestuurder. We zijn er voor de medewerkers, maar ook voor het bedrijf. Zo werkt het." "Dick Boer, de CEO van Ahold. Gewoon onder het genot van een bakje koffie een praatje maken. Waar is zijn visie op gebaseerd? Wat vindt hij goed of slecht? Waar liggen de grootste uitdagingen voor ons als bedrijf, maar ook voor de medewerkers? Sinds ik in de ondernemingsraad zit en meer inzicht heb gekregen in het beleid van Albert Heijn houden deze vragen me bezig." Naam: Paul van den Wijngaard (43) Functie: OR-lid en medewerker verkoopklaar Locatie: AH 1007 Breda "Goede gitaarmuziek! Geen hardrock, maar wel lekker stevig. Muziek die je hoort op Studio Brussel en soms op 3FM. Killers, Skunk Anansie, K's Choice zijn bekende namen. Maar ook regionale bandjes zoals Milwaukee Wildmen, die in cafés spelen, kunnen mij bekoren. Samen met vrienden een pilsje drinken en genieten van de muziek maakt het vaak tot een geslaagde avond." "Naast muziek is dat darten. Al zestien jaar lang speel ik met drie vrienden en vier vriendinnen in de Bredase Horecacompetitie in de winter. Op het laagste niveau zonder enige ambitie om te promoveren. In café Catch 22 in de binnenstad van Breda spelen we op donderdagavond onze thuiswedstrijden." "Een inkoppertje: Breda. Ik ben geboren en getogen in het aangrenzende Dorst. De rust van dat dorpje bevalt me nog steeds erg goed. Maar als ik eropuit ga dan zit ik ner gens liever dan in Breda. De eve nementen No Harley-dag, Jazzfestival, Breda Live en Koningsdag staan vast omcirkeld in mijn agenda. Als bourgondiër is Breda de stad voor mij." Breda is de stad voor OR-lid en medewerker verkoopklaar Paul van den Wijngaard. Als hij eropuit gaat, is hij nergens liever dan daar. Hij vertelt over gitaarmuziek, darten en een bakje koffie drinken met de directeur van Ahold. Ze is verslaafd aan Candy Crush op haar telefoon en barst nog steeds in tranen uit bij de film The Champ. Teamleider verkoopafhandeling Elize de Leeuw woont en werkt in Arnhem en koestert haar familie. "Ken je The Champ? Ik heb hem al zo vaak gezien, maar tel kens weer lopen de tranen over mijn wangen. Het gaat over een vader, een bokskampioen, die in zijn eentje zijn zoontje probeert op te voeden. Geen happy end, maar toch, je móét hem zien! In de bioscoop ga ik graag naar Nederlandse films als Gooische Vrouwen, gezellig met mijn zus sen, schoonzussen en nichtjes." "Sorry, maar ik heb geen spannende onthullingen voor je, haha! Mijn sleutels, portemonnee, autopapieren, deo, een 'luchtje', zonnebril, gewone bril... Plastic tassen voor mijn boodschappen. Meestal vergeet ik bij de kassa dat ik zo'n tas bij me heb en koop ik weer een nieuwe. Mijn telefoontje, natuurlijk. En een bakje salade, voor tussen de middag, want ik wil wat kilo's kwijt." "Candy Crush! Wat is dat verslavend. Je kunt het op je smartphone spelen en het is de bedoeling dat je combinaties maakt van dezelfde snoepjes. Er zijn honderden levels, dus je kunt even vooruit. Tijdens de lunchpauze speel ik het vaak samen met onze supermarkt manager Suus. Ook leuk en handig: onze 'resultaten-App'; een groepsapp op WhatsApp voor teamleiders, de assistent supermarktmanager en de supermarktmanager, waarmee we met elkaar communiceren." "Als het goed gaat met de mensen van wie ik houd. Ik woon alleen zonder kinderen, maar ben heel hecht met mijn drie zussen, twee broers, schoonzussen, zwagers en hun kinderen. We wonen allemaal in of rondom Arnhem. Met de een ga ik op vakantie, met de ander zwemmen, regelmatig gaan we met een groepje naar de bioscoop." "Ik zou graag regiomanager willen zijn. Wat de functie precies van je vraagt weet ik niet, maar het bezoeken van al die AH- locaties lijkt me een aantrekkelijk onderdeel van de job. Ik ben een mensenmens, heb in veel winkels gewerkt met veel ver schillende mensen, die zou ik graag weer eens terugzien." Elize Naam: Elize de Leeuw (48) Functie: Teamleider verkoop afhandeling Locatie: AH 1101 Arnhem

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 19