r Zelf getest. Dit is onze smaak "Het hele jaar door lekker" "Heerlijk knapperige koekjes" "Voor je het weet is het bakje leeg" "Een her- sluitbare verpakking was makke lijk geweest" "Chocolade pepernoten, maar dan nog lekker der" Peter Peels Faraz Karamati 18 Aha Niet superingewikkeld, maar gewoon heel erg lekker: de nieuwe AH Chocolade speculaasjes. Perfect om een regenachtige herfstavond mee door te brengen, met een kop thee op de bank. Een waarschuwing: als je er eenmaal aan begint, kun je niet meer stoppen... Simon Visscher Elmas Copur Lisette van Braam Aha 19 UTZ-keurmerk Kilo's chocolade Chocolade speculaas lekker lekker Operationeel manager Albert Heijn België, België "Ze zijn echt heerlijk. Ik moest direct denken aan de sinterklaasperiode en de kruidnoten van Albert Heijn met een laagje chocolade. Die vind ik ook zo lekker Op het doosje staat: speciaal geselecteerd voor Sinterklaas. Mij lijken ze gewoon het hele jaar door lekker Kopje koffie erbij, heerlijk! De chocolade- smaak van de koekjes is ook voortreffelijk." Category manager Internationale straat, Hoofdkantoor Zaandam "Ik vond ze verrassend lekker! Het zijn heerlijk knapperige koekjes. Ik had ze eerder in een zak verwacht, maar ik vind het bakje eigenlijk wel handig. Die kun je namelijk gemakkelijk op tafel zetten. Het is een echt dooretertje: de chocolade speculaasjes waren zo op." V I 1 Cockpitmedewerker, DC Overijssel "Het is niet echt een koekje, vind ik. Ze zijn zo klein, voor je het weet is het bakje leeg. De smaak van de chocolade specu laasjes is echt heerlijk. Mijn dochtertje vond het net chocolade peperno ten. Ze zijn dus ook goed gekeurd door haar. Ik vind de verpakking een beetje saai, maar de smaak maakt alles dubbel en dwars goed." Medewerker verkoopklaar, AH 3103 Genk (België) "Wat zijn deze koekjes lekker! Ik had bezoek toen ik ze probeerde en ze vielen bij iedereen in de smaak. Een hersluit- bare verpakking, in plaats van een bakje, zou wel makkelijk zijn geweest. De chocolade speculaasjes hebben een zoute na smaak, waardoor ik nog lekker kon nagenieten. De uitstraling van de verpakking krijgt van mij ook een dikke prima." Medewerker verkoopaf handeling, AH 1471 Dieren "De AH Chocolade specu laasjes lijken heel erg op chocolade pepernoten, maar dan nog lekkerder! Er zit minder chocolade omheen en dat vind ik nog smakelijker De ver pakking is typisch Albert Heijn, dus dat is goed. Het is dat ik weet dat er speculaas in zit, maar anders zou ik het niet zeggen. Ik vond de chocolade speculaasjes erg lekker en knapperig." De AH Chocolade specu laasjes zijn sinds week 36 exclusief verkrijgbaar bij Albert Heijn. De S-vormige koekjes hebben het UTZ- keurmerk. Dat wil zeggen dat de chocolade op duur zame wijze geproduceerd is en dat de arbeiders op het land werken onder goede omstandigheden. Ook zijn er geen geur-, kleur- en smaakstoffen aan de AH Chocolade speculaasjes toegevoegd. Per jaar eten Nederlanders per persoon 6,2 kilo chocolade. In Zwitserland lusten ze er wel pap van: daar stoppen ze per jaar 11,4 kilo per persoon in hun mond. De chocolade die gebruikt wordt voor de AH Chocolade speculaasjes komt uit België, het land dat bekendstaat om zijn chocolade.

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 12