Dagelijkse kost. Hidde fotografeert zijn eigen werkdag "Bij Albert Heijn zit ik helemaal op mijn plek" "Ik ondersteun individuele Albert Heijn-winkels" w/ 16 Aha "'s Ochtends check ik altijd eerst het nieuws op mijn iPad" Hidde Clevers Aha 17 "'s Ochtends pak ik meteen mijn iPad om het nieuws te checken. Daarbij eet ik het liefst havermout met yoghurt en een stuk fruit." "Als ik naar mijn werk moet, neem ik bijna altijd de trein van Amsterdam Centraal naar Zaandam. Een kwartiertje reizen, dus dat is voor mij goed te doen: "Tijdens het werken kijk ik tegen de enorme hams' die tegen de muren van mijn kantoor zijn geplakt: de winkelcampagnes van mijn collega's. Eenmaal computer geschoven, bekijk ik mijn mailtjes en bri opmaakbureau over de communicatiemiddelen." Ii.* 'ii®* "Ik ben ook bezig met een van onze communicatie plannen: de 'mandjesactie'. Een actie waarbij klanten een tas gevuld met gratis boodschappen meekrijgen als ze de flyer in een van onze verstopte winkel mandjes vinden." "De stagiair op de afdeling Lokale Marke ting mag ik begeleiden. Samen met hem neem ik de voortgang van zijn werk door; "Ik heb de communicatiemiddelen ontvangen van het opmaakbureau dat ik eerder had gebrieft. Ik check de producties op kleur en spelling." "Wekelijks bespreek ik met Aukje van Wissen, manager van het team, onder meer de status van mijn projecten. Zo zijn we nu bezig met het verspreiden van leaflets in studentenboxen." "Met het team overleggen we over de status van lopende en nieuwe projecten. Daarnaast brainstormen we over het inzetten van mogelijke middelen bij nieuwe projecten." Medewerker marketing communicatie, hoofdkantoor Zaandam. Alweer drieënhalf jaar werk ik bij Albert Heijn. Sinds twee jaar werk ik in het team Lokale Marketing. Wij zijn verantwoordelijk voor de marketingcom municatie in en rondom individuele Albert Heijn- winkels. Daarbij moet je denken aan de opening van supermarkten of ge wijzigde openingstijden. Ik houd me voornamelijk bezig met de omzet- ondersteuning. Zo kom ik bijvoorbeeld in actie als een nieuwe concurrent zich in de omgeving van een winkel vestigt. Tijdens mijn studie was mijn interesse in retail groot. Bij Albert Heijn zit ik dus helemaal op mijn plek. Wil jij ook jouw werkdag in beeld brengen? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ahold.com of een tweet naar @RedactieAha. "Met ons gehele team lunch ik in de kantine. Vanwege onze flex- plekken is dit een van de weinige momenten waarop we met het hele team bij elkaar komen." "Aan het einde van mijn werkdag ontmoet ik mijn collega in de parkeer garage om te carpoolen van werk naar huis." "Soms gaan we op 'winkelronde' om de projecten te bekijken waar we aan hebben v gewerkt. Zo ben ik hier bij de opening van een nieuwe AH XL 1151 in Leidschendam." "Ik houd van spor ten. Na het werk ga ik anderhalf uur lang fietsen. Het is goed om mijn hoofd leeg te ma ken voor de nieuwe dag weer begint."

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 11