Onze klant. Wat zit er in jouw kratje? Het goede leven in de Midi-Pyrénées "De bezorging verloopt vlekkeloos" Niet paars, geel of rood, maar wit Bestemming bekend Daphne Nekkers (24), administrateur bij een hotel, via de bezorgservice 6 Aha Aha 7 Lucas Schoonebeek (53), supermarktmanager, AH 1361 Aalsmeer "Elk voor- en najaar ga ik een weekje naar Lavergne. Naar hotel-restaurant Le Limargue van Nicole en Pim. Om vakantie te vieren, maar vooral ook om te koken. Want dat is mijn passie! Thuis leven we in een grote keu ken; de rest van het huis is daaromheen gebouwd. Nicole en Pim heb ik vijfjaar geleden leren kennen via een weder zijdse vriend. Zij hebben mij - als hobbykok - toen de kans gegeven om een lunch te bereiden voor hun gasten. Dat is uitgegroeid tot een traditie. De laatste keer heb ik samen met mijn dochter Charlotte staan kokkerellen. Ik vind dat zo leuk om te doen. Twee weken per jaar verzorg ik de lunch voor de gasten van Le Limargue. In de middagen en avonden ben ik toerist, bezoek ik vrienden en ga met hen uit eten. Gans, lam, eend, lekkere patés, de zachte geitenkazen uit Rocamadour. Het leven is goed in de Midi-Pyrénées!" HvVy1 "Een keer per maand bestellen we de grote boodschappen bij ah.nl. Omdat we een feestje geven, terugkomen van vakantie of door onze voorraad heen zijn. Op dat soort momenten komen we zeker aan het minimumbestelbedrag Z zeventig enn, en ls ge, nee, Ca, »e nle, «even te slepen met flessen, toiletpapier en andere grote of zware spullen. De bezong verloopt vlekkeloos. Ze zijn punctueel en wachten tot ik gecheckt heb of ik alles heb ge rege Al krijg ik soms niet de tijd om de krat uit te pakken, waardoor ik er statiegeld voor moet betalen. Maar dat is het enige nadeel. Diepvriesproducten komen diepgevroren binnen, de site zelf is overzichtelijk en net zo uitgebreid als de winkel. Keurig! Albert Heijn is dé supermarkt voor Flevoland, wat mij betreft." -Z' 3 Hugo-Martijn de Vries (22), teamleider in opleiding, AH 1491 Zwolle "Ken je het televisieprogramma Ik VertrekZo ging het tien jaar geleden bij ons. Mijn ouders gingen hun droom achterna en vertrokken naar Frankrijk. Ze namen een camping over in de Bourgogne en ik ging mee. Tweeënhalf jaar heb ik er gewoond tot ik - met mijn middelbareschool- diploma op zak - ben teruggegaan naar Nederland om te studeren. Sindsdien is mijn vakantiebestemming bekend: Charmecamping 'Au Bois Joli', de camping van mijn ouders. Elke zomer combineer ik vijf weken lang werken met vakantie. Ik sta bij de receptie en doe onder- houdsklusjes. Als ik vrij ben, ga ik op de racefiets het Franse platteland in. Vaak zijn er vrienden mee uit Nederland. Mijn ouders genieten volop van de natuur, het ondernemerschap en de relaxte Franse mentaliteit. Het is wel keihard werken, tussen april en november komen ze het ter rein bijna niet af. In december vieren ze samen met mij en mijn twee oudere zussen sinterklaas en kerst in Nederland, ouderwets gezellig!" Michelle de Wit (21), medewerker verkoop, AH 1092 Tiel "Denkend aan Frankrijk, zie ik geen paarse lavendel, gele zonnebloemen, of rode wijn... Ik zie wit, heel veel wit. Rondom het dorpje Champagny-en- Vanoise. Frankrijk is voor mij wintersport. Als 4-jarige stond ik al op de piste en nog steeds gaan we elk voorjaar met ons gezin een weekje de bergen in. Ik vind het heerlijk om actief bezig te zijn en geniet van de snelheid, van de wind die in je gezicht blaast. De Franse pistes zijn de beste van Europa, heel afwisse lend en enorm uitgebreid. Je kunt lange tochten maken, soms dwars door de bossen, van het ene dorpje naar het andere, zonder dat je veel in de lift hoeft. Onderweg stoppen we dan voor een lekkere lunch met spaghetti, pasta of friet. 's Avonds kiezen we vaak voor raclette, gesmolten kaas die je eet met gepofte aardappel en groente. Is dat een Zwitserse specialiteit? Haha, nou voor mij hoort het echt bij Champagny- en-Vanoise. Zoals skiën bij Frankrijk!"

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 6