Shop till you drop in Eindhoven Reünie 4» 0R >0' Kort Geweldige 21 jaar! Winnaar Capelse citrusspelen Dirigerende SM Meepraten met het bedrijf Samen lopen voor het goede doel Bijzonder jubileum MVP Rijpe avocado's 36 Ahé Namens Nederland Aha 37 Overnachten in én genieten van Eindhoven? Geen probleem met deze scherpe aanbieding voor het imposante Van der Valk Hotel Eindhoven 4*. Het hotel is handig gelegen aan de rand van het centrum. Je hebt de keuze uit drie restaurants. Een zwembad, fitnesscentrum en een casino maken je weekendje weg compleet. Eindhoven is met haar winkel straten en trendy shoppingcentra hét adres voor shopliefhebbers. Ook vind je hier ontelbare restaurants, terrassen en kroegjes voor een geslaagde avond uit. Meer informatie en boeken Het arrangement bestaat uit een hotel overnachting en een ontbijt voor twee per sonen. Je betaalt nu slechts 59,- voor één nacht 29,50 p.p.), in plaats van 94,-. Dit is een korting van 37 procent. De genoemde prijzen zijn vanafprijzen en gel den op basis van beschikbaarheid. Boeken kan via www.weekendjeweg.nl/select/ah of telefonisch via 0900-8079 1,- per gesprek, 7 dagen per week bereikbaar) o.v.v. je Bonuskaartnummer. Je betaalt als Albert Heijn-medewerker geen reser- veringskosten. Ook medewerkers die hun nieuwe Bonuskaart niet hebben geactiveerd, kunnen gebruikmaken van de MVP- aanbiedingen en -voordelen. Meer weten over MVP, ga naar Plaza. Zesendertig collega's van AH 1033 aan de Molukkenstraat in Amsterdam gaan op 21 september de Dam tot Damloop lopen; allemaal voor verschillende goede doelen uit de buurt. Samen berei den ze zich voor op deze loop van 16 km. De eerste training, waarin iedereen de kneepjes van het hardlopen zijn bijgebracht, hebben ze inmiddels achter de rug. Caissière Ria Huigen-Edel heeft on langs afscheid genomen bij AH 1261 Apeldoorn. Ria wil al haar collega's bedanken voor de geweldige 21 jaar die ze met hen mocht samenwerken. Haar laatste werkdag en de avond die voor haar is georganiseerd om af scheid te nemen van haar collega's, waren heel speciaal en hebben veel indruk gemaakt. Ria Huigen-Edel, AH 1261 Apeldoorn Een truc voor avo cado's die nog niet helemaal rijp zijn? Doe de onrijpe avocado's in een papieren zak en stop hier een paar appels of bananen bij. De appels en bananen geven een stofje af waar door de avocado's heel snel zacht en eetbaar worden. Tony Zwinselman en Harry Holterman organiseerden een reünie voor oud medewerkers, die in de periode 1988-2000 werkten bij AH 1499 in Raalte. Tientallen oud-medewerkers zijn afgekomen op de reünie die op 10 mei plaatsvond. Het was een geslaagde avond vol gezelligheid en het leek alsof de tijd had stilgestaan in Raalte! Tony Zwinselman, oud-medewerker, AH 1499 Raalte r Wajonger Rob Paagman heeft onlangs zijn 25-jarig jubileum gevierd bij AH 8756 Bennebroek. Het was een fantastische dag. Niet alleen klanten kwamen Rob feliciteren met dit bijzondere jubileum, maar ook de wethouder van Economische Zaken van de gemeente Bloemendaal, waar Bennebroek onder valt. AH 1277 in Capelle aan den IJssel heeft de Capelse citrusspelen 2014 gewonnen. Assistent supermarktma nager Dennis van Waterschoot heeft deze wedstrijd opgezet in het kader van een nieuwe AGF-aanpak in winkel- groep 566. De Capelse citrusspelen zijn gehouden in vier winkels in Capelle aan den IJssel: AH 1224, AH 1273, AH 1277 en AH 1411. Elke week stond er een citrusproduct in de schijnwerpers en werd gekeken naar de groei die het product doormaakte. Medewerkers verkoopklaar Dennis Roosenburg en Jos Bode namen de prijs in ontvangst. Wil jij meebeslissen over de toekomst van Nederland? Vul dan de enquête 'Namens Neder land' in op www. namensnederland.nl. Mede op initiatief van Ahold wordt onderzocht wat Nederlanders voor Nederland willen. Waar wil Nederland over tien jaar staan? De enquête kan tot 14 september online worden ingevuld, via je computer of je mobiele telefoon. Vul hem snel in! Op de parkeerplaats bij AH 1296 in Marum was onlangs een optreden van muziekvereniging de Harmonie. Supermarktmanager Willy Mittendorff mocht ook een liedje dirigeren. Zijn collega's legden het vast. Assistent supermarktmanager Roy Frima en senior medewerker verkoop Leonie Jelsma, AH 1296 Marum De ondernemingsraad van Albert Heijn heeft, samen met de Centrale OR van Ahold, aan het bedrijf voorgesteld om een nieuw online platform te starten. Hierop zouden medewerkers ook moeten kunnen meepraten over wat er gebeurt bij Albert Heijn. Een belangrijk speerpunt van de OR is dat medewerkers en leidinggeven den met elkaar in gesprek zijn. Dat specialisten en uitvoerders met el kaar praten. Mensen die met elkaar in contact staan, functioneren name lijk beter en vinden hun werk leuker. Afgelopen jaar heeft de medezeg genschap hierover overlegd met specialisten en directieleden. Ook hebben we veel hoofdkantoorafde lingen gesproken. Willen zij eigenlijk wel in contact komen met de mede werkers in het land? Nou, dat willen ze absoluut. Online-initiatieven Eind 2013 is de directie van Ahold Nederland akkoord gegaan met het voorstel van de medezeggenschap. Onlangs is overigens ook Aha Online gestart, waar je onder andere kunt reageren op artikelen. De komende tijd komen hopelijk meer online-initiatie- ven tot leven, zodat je altijd de discus sie aan kunt gaan en zelf ideeën kunt aandragen of je mening over een eigen onderwerp kunt geven. Stel bij voorbeeld een vraag die vervolgens door een collega op een andere loca tie wordt beantwoord. En nog mooier: help zelf collega's die een vraag heb ben waar jij het antwoord op weet. Fantastische ideeën Met een online platform kunnen goede voorstellen bovendien Zaandam beter bereiken. Daarmee zetten we een grote stap voorwaarts voor participatie: een mooie kans voor ons bedrijf. Wij vermoeden als OR namelijk dat jullie vol met fantastische ideeën zitten. Onze verwachtingen zijn hooggespannen! Aha is een uitgave van Ahold Europe Communications, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam Realisatie Head Office NL; part of Sanoma Hoofdredactie Tamara Gorbach Redactie Dayenne Bosveld, Marian Vullings, Karen Wikart, Mieke Wobben Artdirection Xander Elink Schuurman Vormgeving Doriene Koot, Lonneke van Abeelen Aan dit nummer werkten mee Art Associates, De Beeldredaktie, Suzanne Bergman, Geert Braam, Jan van Deursen, Lex Draijer, Suus van Geffen, Wim Glas, Monique de Ligny, Maarten Noordijk, Photography Images, Reid Geleijnse Van Tol, Wendy Schipper, Iris Stam, Joy Storimans, Ton Zonneveld Aha is bestemd voor alle medewerkers van Albert Heijn. Wil je reageren op een artikel of heb je zelf een onderwerp? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ ahold.com of een tweet naar @RedactieAha Aha 5 verschijnt op zaterdag 18 oktober 2014. FSC www.fsc.org MIX Papier van verantwoorde herkomst FSC® C003224

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 21