Wij van. Albert Heijn to go AMC Amsterdam Vers, lekker en gemak Veel vitaminen Perfect bakkie Vaste klanten: 80 procent VERSFRÜIT Zelf scannen Mooie winkel Keuze uit 10 broodjes 34 Aha Aha 35 Geen fruitmanden, wel gesneden en voorverpakt fruit, snackgroenten en 25 verse sappen. Op een plek waar mensen gezond willen worden of willen blijven, is dit een welkom onderdeel van het assortiment! Ingrediënten voor de zeven koffievariëteiten: versgemalen kwaliteitsbonen (dark roast of espresso) en volle, biologische melk. Er zijn vier machines, waarvan drie bediend door medewerkers. Ook te koop: warme choco en twee soorten thee. it Ons kent ons. Deze winkel wordt vooral bezocht door medisch personeel en studenten die in het AMC hun opleiding volgen. De rest van de klantenkring bestaat uit ziekenhuis bezoekers en patiënten. Naast vijf reguliere kassa's zijn er vier zelfecankassa's. Snel, makkelijk en leuk, vinden klanten. Bijna 50 procent van de trans acties is 'zelfscan'. Tijdens de lunchpiek bieden medewerkers - indien gewenst - extra onder steuning bij het zelf scannen. Storemanager Emiel Rispens: "De locatie is bijzonder Het is een uitdaging om er elke dag een mooie winkel van te maken. Geluksmomenten te creëren voor mensen die het ziek zijn even willen vergeten." De in de oven afgebakken en versbelegde broodjes gaan als... warme broodjes over de toonbank. Elke lunch zo'n 400! Één mede werker belegt en één houdt de voorraad in de vakken bij. Dokters, verpleegkundigen, studenten, patiëntenDe klantenkring van deze Albert Heijn to go in het Amsterdams Medisch Centrum (AMC) is bepaald niet doorsnee. De winkel is ingericht volgens de nieuwe formule van Albert Heijn to go. Lekker en vers, voor ieder moment van de dag, elke dag de beste deals en snel. Net als continue productinnovatie in 'good food', waarbij we klanten vaak iets nieuws bieden dat lekker en verantwoord is. Ook heeft de winkel basisartikelen voor de vergeten boodschappen, zoals pasta, saus, gehakt, voorgesneden groenten, kant-en-klare maaltijdpakketten, stoommaaltijden en een aantal non-foodartikelen. Snelheid is de kracht van de Albert Heijn to go's. De winkels bevinden zich op plekken waar tijd kostbaar is. Reizigers die op het station hun aansluiting willen halen. Of, in het AMC: personeel dat voor het werk of in de pauze gauw iets te eten of te drinken wil kopen. Er worden 's ochtends duizend kopjes koffie verkocht. Tussen 12.00 en 13.00 uur rekenen tussen de 750 en 1000 mensen hun lunch af. Vijf bemande kassa's en vier zelfscankassa's zorgen voor de gewenste door stroom. Na de zomer zijn er in Nederland 61 Albert Heijn to go's, waarvan nog twee op een ziekenhuislocatie: in het UMC Groningen en het Erasmus MC in Rotterdam. Wil jij ook met jouw team in Aha? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ahold.com of een tweet naar @RedactieAha.

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 20