E Zelf getest. Dit is onze smaak "Niets meer aan doen" Dit is écht mijn drankje" "Verfrissend met een lekker zoete nasmaak" "Aangenaam zoet en gemakkelijk drinkbaar" "Ik heb het in één keer leeg gedronken" Jasper de Boer IJsthee is populair Frea Kole 32 Aha Niet eerder was het testpanel het zo eens! Niet eerder ook scoorde een product in deze rubriek zo'n hoge gemiddelde score. "Verfrissend, dorstlessend, aange naam zoet en gemakkelijk drinkbaar." Een dikke 8 voor AH Ice tea green tea in blik! Ultiem dorstlessend 0 Patrick Martens Christine Botman Michaël Tombeur Aha 33 AH Ice tea: de zomer in een blikje Teamleider verkoopafhan deling, AH 8674 Dordrecht "Erg lekker, heel verfris send! IJsthee geeft soms een droge nasmaak in je mond, dat had ik bij dit drankje helemaal niet. Het blikje? Dat ziet er goed uit. Opvallend, met het AH- logo mooi geplaatst. Niets meer aan doen. Ik vind het een echt zomerpro- duct en zou het daarom ook koud presenteren, in een koelmeubel bijvoor beeld. Dan krijg je gelijk zin om het te kopen." Het product AH Ice tea green tea bestond al in een 1,5 literpak en in een 0,5 literflesje. Sinds week 28 is er nu ook groene thee in een blikje. Hiermee speelt Albert Heijn in op de populariteit van ijsthee en de toenemende vraag naar gemaksproducten. De verwachting is dat AH Ice tea green tea in blik, naast de huidige doelgroep, ook een nieuwe, jongere groep klanten zal aantrekken. Teamleider verkoopafhan deling, AH 1129 De Bilt "Groene thee vind ik lek kerder dan gewone ijs thee, want die is me iets te bitter. Dit is écht mijn drankje. Goed gezoet, zonder prik. En zonder extra smaakje! Dat vind ik niet nodig. Zelf gebruik ik graag een takje munt, maar alleen omdat dat een vers ingrediënt is. Ik geef een acht, met een vette plus." De keuze voor 'groene thee' als eerste ijsthee in blik is niet toevallig. De green tea, met het extract van groene thee, is een van de gezondste ijstheevarianten. Ultiem dorstlessend bovendien, waar mee het goed aansluit bij het zomerse introductiemoment. De blikjes zijn ver krijgbaar in alle Albert Heijn-winkels en terug te vinden bij de overige ijsthee producten. Cockpitmedewerker DC Tilburg "Zomer of winter, dat maakt niet uit, ik drink het hele jaar door ijsthee. Meestal groene thee met citroen, of orange en passievrucht. Daarom ver rast het me dat dit blikje groene thee, zonder extra smaakje, toch zo lekker is. Verfrissend vind ik het, met een lekker zoete na smaak. Was dit al langer verkrijgbaar in 1,5 liter- pakken? Wist ik niet. Dank voor de tip!" Operationeel manager regio Zuidwest "Eén grote verrassing, deze smaaktest! Dat be gon al met de verpakking: die is mooi zilver gekleurd met een frisgroene op druk. En herkenbaar, door het blauwe AH-logo. Groene thee kan een bit tere nasmaak hebben, maar dat heeft dit drank je niet. Het is aangenaam zoet en gemakkelijk drinkbaar. Mijn compli menten! Ook namens mijn kinderen." Teamleider verkoopafhan deling, AH 3010 Mol (België] "Bij ice tea dacht ik altijd aan 'slappe, lauwe thee', dus je begrijpt dat ik be hoorlijk sceptisch was bij deze smaaktest. Zeker toen ik op het blikje las dat er geen prik in zat. Dat viel dus honderd procent mee! Deze green tea is verfrissend, dorst lessend en gelukkig ook zoet genoeg. Want ik ben een echte 'zoetebek'. Ik heb het in één keer leeg gedronken."

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 19