Dagelijkse kost. Een collega fotografeert haar eigen werkdag "De OR doet onderzoek en kan daarna advies geven aan het management" 20 Aha "Mijn taak? Een goed functionerende OR!" "Als voorzitter heb ik een stimulerende rol" Tineke de Roo Aha 21 "Mika en ik gaan altijd even wandelen voor de werkdag begint." "Ik breng een bezoek aan DC Geldermalsen. Het order- picksysteem 'carroussel' wordt binnenkort ontmanteld. Er komt een nieuw systeem. Wij als OR doen onderzoek en brengen dan een advies uit." I II M "Ik vergader soms met Regioplatform Noordoost in Zwolle mee. De onderwerpen die aan bod komen zijn altijd heel praktisch van aard, zoals het nako men van de werkgeversbeloften." "Wekelijks bespreken Luc de Baets, voormalig EVP HR, en ik onder andere de personeelskortingskaart. Verder informeren we elkaar over wat van belang is voor de komende OR-vergadering die hij altijd bijwoont." "Dit is mijn werkplek in Zaandam. Ik kan hier even rustig een telefonische afspraak maken en alle mail behandelen." "Ik maak een korte stop bij de Albert Heijn to go op het hoofdkantoor" "Dagelijks stemmen Fred Smit, voorzitter van de Centrale OR, en ik de lopende zaken af." "Het Regieteam houdt zich uitsluitend bezig met alles wat te maken heeft met de grote wijzigingen die nu plaatsvinden op het hoofdkantoor." "Deze dag zit erop, maar voor morgen staat er wederom weer veel op het programma." OR-voorzitter en caissière bij AH 1445 in Culemborg "Ik werk ruim 20 jaar bij Albert Heijn en ben al 14 jaar betrok ken bij de ondernemingsraad. Sinds 2 jaar als voorzitter. De voorzitter heeft een organise rende en stimulerende rol. Mijn belangrijkste doel is een goed functionerende OR. Verder maak ik deel uit van de Centrale OR (COR). Hiervoor ben ik druk met alle wijzigin gen op het hoofdkantoor. Ook onderhoud ik alle contacten met bijvoorbeeld vakbonden, maar ook andere maatschap pelijke organisaties. Daarnaast ben ik caissière. Dit is lastig te combineren met OR-taken, en ik kom er eigenlijk nooit meer aan toe. Toch blijf ik graag ver bonden met deze winkel want ik heb namelijk fantastische collega's." Wil jij ook jouw werkdag in beeld brengen? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ahold.com of een tweet naar @RedactieAha. "Een belangrijk moment: de hele Centrale OR zit bij elkaar. Regelingen die alle onderdelen aangaan, komen hier aan bod. Maar bijvoorbeeld ook een onderwerp als 'duurzame inzetbaarheid'. "En nu ik thuis ben, maak ik graag tijd voor mijn kat Karel en hondje Mika." 9'

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 13