De broodgarantie: een goede service of zonde van het brood? Wat vind jij? prjjjgp Grootmoeders appeltaart, feestelijke cupcakes, fruitige meringuetaart, hartige quiche lorraine, zoete kokosbroodjes of een heerlijke Italiaanse focaccia. Breng jij zo veel tijd in de keuken door dat deze lekkernijen geen geheimen meer voor jou hebben? Doe dan mee met Heel Albert Heijn Bakt! Exclusief bij Albert Heijn 18 Aha Sinds mei hebben de winkels gegarandeerd vers brood tot sluitingstijd. Vijf collega's vertellen wat ze hiervan vinden: een goede service voor de klanten of toch zonde van het brood? Category manager Abel Blaauw reageert. Altijd versgebakken brood Aha 19 Heel Albert Heijn bakt! In week 38 komt Albert Heijn met een exclusief pakket thuisbakproduc- ten, onder het label 'Heel Holland Bakt'. In dit pak ket vind je diverse ingre diënten voor een heerlijke taart, cake of koekjes en leuke non-foodartikelen. Vanaf september gaat omroep MAX in het tele visieprogramma Heel Holland Bakt weer op zoek naar Nederlands meest getalenteerde thuisbak- ker. Acht weken lang nemen tien gepassioneerde amateurbakkers het tegen elkaar op. Ook bij Albert Heijn zijn we op zoek naar de beste thuis- bakkende collega's. Stuur daarom het recept van je favoriete taart op en word de beste thuis- bakker van Albert Heijn! De ingestuurde recepten worden beoordeeld door een professionele jury. De acht collega's met de beste inzendingen worden uitgenodigd in de proefkeuken van Albert Heijn. Zij mogen hun favoriete taart bakken onder toeziend oog van onder anderen Albert Heijn-meesterkok Arjen Zeevenhooven. Het resultaat wordt gepubliceerd in de volgende editie van Aha. Mail nu jouw favoriete recept naar aha-magazine@ahold.com Onze winkel ligt vlak voorraadbalans is tussen de meer en minder lopende broodsoorten. Zo hoeven we ook en goede se rvice, zond etekent een tultuurom erkers. Ze m oeten mee iet meer den ken: zond oet gooien, maar: wat )t sluitingstijd 1? Bij ons i unnen leveren, hoort b dat je af en toe wat mo aring er is op de bakkei reg te gooien. Door dagi "Iedere klant wil graag altijd versgebakken brood. Of hij of zij nou 's ochtends de eerste klant is, of 's avonds de laatste. Met de 'broodgarantie' kan Albert Heijn zich onderscheiden. Dit voorjaar zijn we in de winkels begonnen met BAK: met de B van broodgarantie, de A van altijd iets verrassends en de K van krokant voor de klant. Is alles toch uitverkocht? Dan zoeken we samen met de klant naar een oplossing. Heel mooi om te zien dat onze medewerkers zo positief zijn. Goed om te horen dat ook de (assistent) supermarktmanagers er intensief bij worden betrokken. En leuk dat Edwin klanten blijer maakt met pistoletjes. Maar als het goed is, hoeft het natuurlijk niet zover te komen." Abel Blaauw, category manager bakkerij, hoofdkantoor Zaandam Praat mee op www.aha-online.nl

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 12