Mijn Smaak. Hier houden wij van "Barcelona heeft alles wat ik belangrijk vind" "Met mijn moeder en mijn tweelingzus, naast elkaar achter de kassa" Welke functie binnen Albert Heijn zou je wel eens willen hebben? 16 Aha Wie zou je nog eens willen ontmoeten? Welke sporten vind je leuk? Wat is je favoriete feestdag? Wat is je favoriete stad? Welke sport beoefen je graag? Wat is je favoriete tv-programma Wat zit er in je tas? Wat eet je het liefst? Hoe ben je bij AH terechtgekomen? Aha 17 Een groter mens dan Mandela kent hij niet. Category director Said Belhassan vertelt over zijn inspiratiebron, zijn favoriete stad en de sporten waar hij van houdt. "Die functie héb ik al. Echt! Alles zit erin. Ik ben met de winkels én met de leveranciers bezig, mag zo af en toe eens naar het buitenland en kan mijn ondernemerschap goed kwijt in deze baan. Met dat laatste be doel ik dat ik met de klant bezig mag zijn: Wat zijn de trends? Wat wil de klant? Hoe speel ik daarop in? Een stukje markt- koopmanschap." Naam: Said Belhassan (40) Functie: Category director AGF, Bloemen planten Locatie: Hoofdkantoor Zaandam "Als hij kon opstaan uit de dood... Nelson Mandela. Na al die jaren gevangenschap was hij niet verbitterd, niet uit op wraak, maar wilde hij verbinden. En dat is hem gelukt ook. Mandela zocht niet naar verschillen, maar naar over eenkomsten. Een groter mens ken ik niet. Bij leven en dood is hij mijn inspiratiebron." "Ik houd van afwisseling. Voetbal doe ik graag, omdat ik dan met vrienden op pad ben. Squashen vind ik leuk, vanwege het competitie-element: het wil len winnen. Bij fitness spreekt het gedisciplineerd werken aan je lichaam me weer aan. Voor zowel squash als fitness geldt dat je het kunt doen wanneer je zin hebt, ook handig." "Alle feestdagen zijn favoriet. Hemelvaart, Pasen, Kerstmis, maakt niet uit. Het Suikerfeest springt er wel uit. Omdat we dat met de hele familie vieren: ons eigen gezin, mijn ouders, mijn broers en zussen en hun kinde ren. Natuurlijk genieten we dan van allerlei lekkers, maar het is vooral het samenzijn waar het mij om gaat." "Barcelona! Nederland is zo ge jaagd, dat wil ik op vakantie niet. Barcelona heeft een ontspannen sfeer, een heerlijke mediterrane keuken, prachtige gebouwen, mooie stranden en zon. Precies de dingen die ik belangrijk vind. Bovendien spreek ik goed Spaans, zodat ik ook met de lokale bevolking kan communi ceren. Een leuk extraatje." Esther Samen met haar moeder en haar tweelingzus werkt ze achter de kassa bij AH 1205 in Oisterwijk. Esther houdt van voetballen en van Roy Donders en vanaf het komende schooljaar start ze met een hbo-opleiding. "Ik voetbal al acht jaar. Bij Taxandria in Oisterwijk. Nee, ik ben geen spits met allerlei trucjes. Eerder een type Jaap Stam, haha. Ik probeer vooral tegen te houden, als voorstopper Ons niveau is niet heel hoog, we spelen 5e klasse. Het gaat mij om de gezelligheid. Met ons kassateam doe ik ook altijd mee aan het AH Voetbaltoernooi." "Roy Donders vind ik wel erg leuk op televisie. Hij is zichzelf! Het Brabantse accent is grappig. En herkenbaar, want ik zit in zijn woonplaats Tilburg op school. Volgend jaar verkas ik naar Den Bosch en ga ik Small business en Retail management studeren. Manager worden is mijn doel, het liefst bij Albert Heijn." Naam: Esther van Opstal (19) Functie: Medewerker verkoopafhandeling Locatie: AH 1205 Oisterwijk "Heel veel kan er niet in; ik heb een lief klein tasje. Eens kijken: portemonnee, sleutels, pen, zak doeken, agenda, koekjes, Labello en oortjes om muziek te kunnen luisteren op mijn telefoon. Welke voor muziek? Top 40, house, hardstyle, Nederlandstalig, lekker op de fiets onderweg naar mijn werk." "Ik houd niet zo van aparte din gen, zoals de Aziatische keuken. Doe mij maar wortelstamp! Of pasta met kip, Boursin en spina zie. Pizza Margherita, ook lekker Of een frietje met. Gebakken aardappels, vlees en groenten vind ik ook niet erg. Ik woon nog thuis, mijn moeder kookt, maar soms neem ik het van haar over en dan wordt het vaak zo'n pak van Knorr: Kip Siam of Burrito's. Lekker en gemakkelijk." W, "Mijn moeder Saskia werkt al langer bij Albert Heijn en heeft ons enthousiast gemaakt. Mijn zus Anouk werkt bij Albert Heijn in Haaren, maar mijn moeder mijn tweelingzus Kim en ik in Oisterwijk. Laatst zaten we naast elkaar achter de kassa's 2, 4 en 6. Een mooi gezicht!"

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 11