Mijn Smaak. Hier houden wij van "Elke avond een Calippo of een Raketje" "Eindeloos variëren met Poolse pierogi" 10 Aha Wat lees je graag? Welk ijs vind je lekker? Hoe bevalt het je bij Albert Heijn? Naar welke muziek luister je? Wat is je leukste en minst leuke klus in huis? Wat is je favoriete kledingwinkel? Welk wereldgerecht eet je graag? Naar welk land ga je graag op vakantie? Waar word je gelukkig van? Hoe ben je bij AH terechtgekomen? .'<r Aha 11 Hij staat liever achter het fornuis dan achter de strijkplank. Bij zijn vrouw is het andersom. Teamleider verkoopafhandeling Nico Piga vertelt over zijn vrouw, zijn liefde voor tweedehands boeken en werken bij Albert Heijn. Nico "De boeken van Agatha Christie. Het moet spannend zijn. Het klinkt misschien gek, maar ik vind ook de geur van een boek belangrijk. Daarom leen ik graag boeken van de bibliotheek en koop ik eerste edities van boeken in speciale tweedehands boekenzaken als Shakespeare and Company. Een e-reader bezit ik uit praktische over wegingen, verder heb ik er niet zo veel mee." "Eens in de paar weken lepel ik een potje Ben Jerry's leeg. Waterijsjes zijn zelfs dagelijkse kost. Bijna elke avond trek ik wel een Calippo of Raket uit de ijskast. Tinne is liefhebber van de Hertog Koffie- kwartiertjes, die potjes van 200 ml." "Ik werk met veel plezier bij Albert Heijn. Antwerpen Groenplaats is mijn derde winkel en hier krijg ik de kans om door te groeien naar de functie van assistent supermarkt manager. Dat is precies wat Albert Heijn zo aantrekkelijk maakt: je talenten worden gezien en gepromoot." "Een echt uitgesproken voor keur heb ik niet. Ik luister naar de muziek uit de toplijsten. Nee, niet als achtergrond. Als ik luister, ga ik ervoor zitten. Concerten bezoek ik mede vanwege de show, het spektakel. Zo was ik vorig jaar in Las Vegas bij Celine Dion en in april dit jaar bij Miley Cyrus in Antwerpen." Naam: Nico Piga (22) Functie: Teamleider verkoopafhandeling Locatie: AH 3000 Antwerpen (België) "Aan kuisen - of 'poetsen' zoals men het in Nederland zegt - heb ik een hekel. En aan strijken! Mijn vrouw Tinne daarentegen houdt niet van koken en ik juist weer wel! Mooi verdeeld, dus. Als zoon van een Italiaanse vader is de Italiaanse keuken natuurlijk favoriet." Maria Als het goed gaat met de mensen die ze liefheeft, is cockpit medewerker Maria Bienia gelukkig. Ze vertelt over haar vriend Marcel, haar geboorteland Polen, shoppen met vriendinnen en lekker werelds eten. "Niet elke vrouw heeft shoppen als hobby hoor, haha! Als ik ga, dan het liefst met een paar vriendinnen, gezellig met een kopje koffie en gebakje tussen door. De H&M is favoriet, want daar hangt voor iedereen wel iets. Heel soms, als het wat duurder mag zijn, ga ik naar Vero Moda." "Pierogi, een Pools gerecht. Het is heel eenvoudig en je kunt eindeloos variëren. Van ongerezen deeg maak je kleine stukjes, die je vult met bijvoorbeeld aard appelen, ham en kwark, of kaas, kool en gehakt. Je vouwt ze dicht, kookt ze in water en bakt ze daarna af met uienringen er bij. Moet je echt eens proberen!" "Polen! Daar ben ik geboren en daar wonen mijn broer, zus, moeder en haar familie. Elk jaar ga ik er een paar weken naartoe, dat heb ik nodig. Samen eten met ons gezin, ooms, tantes, neefjes en nichtjes; dagjes uit; weer proeven van het Poolse leven. Ik ben geen zonaanbidder dus ook wat dat betreft is Polen een prima vakantieland." "Ik heb niet veel nodig om gelukkig te zijn. Zolang alles maar goed gaat met de mensen die belangrijk voor mij zijn. Ik heb een goede baan, een eigen huis, een geweldige vriend en collega Marcel, met wie ik nu twee jaar samenwoon in Vleuten. Ik ben heel tevreden." "In Polen was geen werk voor me, daarom heb ik mij zeven jaar geleden ingeschreven bij het Poolse kantoor van uitzendbureau Adecco. Via hen kon ik in 2007 beginnen als magazijnmedewerker bij het LVC in Nieuwegein. Sinds 2010 ben ik in dienst bij Albert Heijn en inmiddels werk ik in 'de cockpit', heel uitdagend en leuk om te doen." Naam: Maria Bienia (29) Functie: Cockpitmedewerker Locatie: LVC Nieuwegein

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 8