"De Belgen kunnen ook feesten" Bij Oranje is het altijd een feestje "Twaalf jaar. Zo lang hebben we moeten wachten op een eindtoernooi met de Rode Duivels. Maar nu gaan we ook meteen voor de prijzen. Onze spelers voetballen bij grote Europese clubs en zijn in topvorm. Ik hoop minimaal op de halve finale. De wedstrijden zie ik thuis, met mijn vrouw Jessica en onze zoon Mateo. Voor ze mij leerde kennen gaf Jessica niks om voetbal, ik heb haar een beetje 'aangestoken'. Mateo is nog maar tweeënhalf, maar kijkt toch al graag mee met zijn vader. Tijdens het WK hangen we vlaggetjes op in huis en kleden we ons in de nationale kleuren. Chips en nootjes erbij en voor mij een lekkere schuimende Duvel. Heerlijk. Het toernooi leeft enorm in België. Ik heb altijd met plezier gekeken op televisie naar de Oranjegekte in de Nederlandse straten, maar let op: de Belgen kunnen ook feesten!" Dimitri Schurmans (26), magazijnmedewerker, AH 3024 Gent "Het zal wennen zijn deze zomer. Normaal zit ik met mijn man Erik-Jan en onze dochters Irma en Tanja in het stadion om Oranje aan te moedigen. Uit en thuis! Dat is zo leuk. Je ontdekt mooie steden, leert veel mensen kennen. En anders dan bij het clubvoetbal is het bij Oranje altijd een feestje! Brazilië is helaas iets te duur, dus kruipen we dit keer voor de tv. Samen met de andere thuisblijvers van het Oranjeclubje. Nederland-Australië kijken we bij ons, gezellig met een hapje en drankje erbij. De sfeer in het stadion is niet te evenaren, het is gewoon spannender als je er echt bij bent, maar op tv krijg je tenminste wel een herhaling, haha!" Jos van Hoorn-Smeding (55), teamleider verkoopafhandeling, AH 1083 Weesp

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 6