12 10 22 30 Iedere dag een beetje beter... In dit nummer BS 5 En verder: Groei en bloei! Mijn Smaak Wat ligt er in jouw mandje? Transport Wij van PUP Tilburg Niet goed? Geld terug! In de spotlights Heerlijke verse Dagelijkse kost 2 Aha Zelf getest: zomers mangoijs Aha 3 Voetbal (kijken) is een feestje! Wat vind jij? 9 Column 25 Kort 36 Stilstand is achteruitgang. Dat geldt voor supermarkten, maar ook voor ons persoonlijk. Daarom willen we groeien. Nico en Maria vertellen over hun smaak. Bianca Blitz vertelt wat ze zoal koopt bij AH 1456 in Sassenheim. Steeds efficiënter, schoner, stiller en veiliger onderweg. .V- Over de vloer bij onze collega's van het Pick Up Point. Albert Heijn garandeert uitstekende kwaliteit en een goede smaak. Daarom hebben alle artikelen een onvoorwaardelijke smaakgarantie. producten waar Harry Besselink van AH 1518 in Zutphen we met z'n allen fotografeerde zijn eigen werkdag op de trots op zijn. afdeling grill steak. Deze nieuwe zomerse variant van sorbet- en slagroomijs, gedecoreerd met stukjes fruit, verraste de collega's. 'Stilstand is achteruitgang' is een gezegde. Voor ons geldt dat als wij ons niet continu blijven verbeteren, ons niet iedere dag afvragen hoe wij het voor de klant beter kunnen doen, we geen echte retailer zijn. Zelf krijg ik altijd veel ideeën voor verbeteringen door gesprekken met collega's en met klanten. En rondkijken in andere winkels en in andere landen. Tijdens een vakantie bijvoorbeeld, altijd een mooi moment voor reflectie en inspiratie. In januari hebben we aangekondigd onze organisatie aan te gaan passen om ons nog beter op de klant te kunnen richten. Er is de afgelopen maanden hard gewerkt aan plannen, zowel voor Albert Heijn als voor de ons ondersteunende afdelingen van Ahold Europa. Die plannen hebben voor collega's op het hoofdkantoor flinke impact. Ik ben ervan overtuigd dat we hiermee aan slagkracht winnen, dat het ons nog meer focus op de klant geeft en dat we met meer snelheid voor de klant belangrijke ont wikkelingen op kunnen pakken. Bijvoorbeeld ook op assortimentsniveau. Kijk naar hoe we in kleine teams binnen Albert Heijn to go nieuwe producten binnen enkele weken van concept in het schap krijgen. Die snelheid spreekt mij zeer aan. Andere voorbeelden zijn de assortiments- en presentatieverbeteringen bij koffie en wijn in onze winkels. In mei hebben we aangekondigd de afdeling houdbaar in ons distributie centrum in Zaandam als eerste te gaan mechaniseren. Een groot project waar al jaren aan wordt gewerkt en het zichtbare resultaat laat ook nog even op zich wachten. Door mechanisatie kunnen we meer capaciteit creëren in dezelfde ruimte. En, heel belangrijk, het werken in een DC wordt er minder zwaar en belastend door voor onze eigen medewerkers. Ook hier werken we eraan beter te voldoen aan de vraag van onze klant. Met Mechanisatie en VERSnellen bouwen we zo aan het 'DC van de Toekomst', en maken we ruimte voor onze groeiambities. Met heerlijke wereldgerechten, een mooi wereldkampioenschap voetbal en natuurlijk ons prachtige WK-campagne, met onze eigen hamsters in de hoofdrol, wordt het vast een mooie zomer. Hopelijk zien we de nationale elftallen van Nederland en België goed presteren en wordt het een mooi feest. Uit hoofde van mijn functie zijn het oranje en rode elftal mij even lief. Maar als persoon heb ik natuurlijk een uitgesproken voorkeur... Sander van der Laan CEO Albert Heijn Thuis op de bank, gekleed in de nationale kleuren en lekkere hapjes en drankjes op tafel. Deze collega's zijn helemaal klaar voor het WK voetbal. De Hollandse kip: een goede keuze? Sezgin Celik over werken tijdens de ramadan. Nieuws, MVP, OR, personalia, foto's, et cetera.

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 4