Vernieuw je tuin Jackpot D O >0' Creatief met kurk Kort MVP Verbroedering tijdens carnaval Spraakmakend Afscheid Servies te koop Cupcake- kampioenschap Bestuur je beoordeling OR** Weide- gang 36 Aha Snel laden Jaarlijkse beoordeling Colofon Aha 37 Kinderen hebben een grote fantasie. Deze jonge klant maakte van 'oud papier' een geweldige samoeraihoed. En 's avonds stond er een heerlijke Indonesische rijsttafel op het menu. Een echte win-winsituatie. Martin Hoving, supermarktmanager, AH 1020 Rotterdam Ben jij ook uitgekeken op die saaie muur in de tuin? Verander dan nu die grauwe stenen of planken met een tuinposter in een lavendelveld, een wei met koeien of een romantisch steegje. Op de website www.tuinposter.nl staan duizenden voorbeelden van sfeervolle tuinposters die je hele tuin veranderen. Natuurlijk is het uploaden van een eigen foto ook een mogelijkheid. Ideaal voor buiten Tuinposters zijn kleurvaste, weerbestendige fotodoeken. Vuil is gemakkelijk te verwij deren met een natte spons. Ideaal voor buiten dus! De posters zijn verkrijgbaar in diverse formaten, met verschillende frames en ophangsystemen. Dit jaar zijn er zelfs nieuwe ophangsystemen van tuinsteigerhout. Korting Lezers van Aha krijgen nu 25 procent korting op de ophangsystemen. Op het frame van tuinhout krijg je 15 procent korting. Ga naar www.tuinposter.nl en vul bij je bestelling de kortingscode AHTUINPOSTER in. De actie is geldig tot en met 14 september 2014. Meer weten over MVP, ga naar Plaza. Ook al is carnaval al een tijdje voorbij: het plaatje dat deze carnavalswagen opleverde blijft leuk. Albert Heijn en Jumbo zijn tijdens carnaval voor een keer gebroederlijk verenigd in een gigantische praalwagen. Medewerker verkoopklaar Hans Tax van AH 1252 in Hilvarenbeek wilde deze foto graag delen met alle AH-collega's. AH 1340 Amsterdam draagt op een bijzondere manier bij aan de maat schappij. Deze winkel heeft namelijk zogenaamde 'taalstagiairs' in dienst. Mensen die de Nederlandse taal nog niet onder de knie hebben, werken mee in de winkel om het Nederlands spreken in praktijk te brengen. Al hebben ze af en toe te maken met spraakverwarring, collega's én klanten reageren allemaal heel positief. Zaid Aadroun, recruitment business partner, regiokantoor Noordwest Bij AH XL 1614 in Eindhoven is de Toto-jackpot van 39.826,95 gewonnen! In de winkel hielden ze daarom een klein feestje met taart voor medewerkers en klanten. Oskar Martens (links), assistent supermarktmanager, AH 1614 Eindhoven 100% weidegang betekent dat de koeien ten minste 120 dagen per jaar en 6 uur per dag in de wei staan. Dat geldt bijvoorbeeld voor de koeien van de AH Vanillevla. Sinds maart is collega Hans Blekkenhorst met pre pensioen. Hij wil alle collega's in de winkels, van het hoofdkantoor en bij stichting AH Erfgoed bedanken voor de geweldige collegialiteit en samenwerking van de afgelopen 45 jaar. "Keep up the good work!" Hans Blekkenhorst, Stichting Albert Heijn Erfgoed Snel (en gratis) je auto, fiets of scooter opladen tijdens het bood schappen doen. Het kan sinds kort bij Albert Heijn in Heerhugowaard! VRAAG AANBOD Collega S. van Nielen uit Schoonhoven biedt diverse onderdelen van het AH-servies uit de jaren '96-'97 te koop aan. Onder andere ontbijtborden, diepe borden en gebaksbordjes. Maar ook bekers, eierdopjes en de saus kom. Bij interesse graag telefonisch contact opnemen via 06 49 99 67 92 of door middel van een e-mail naar denyvo@hotmail.com. In april was de internationale kinder feestdag. Een van oorsprong Turkse feestdag die steeds vaker ook in Nederland gevierd wordt. Ter ere van deze dag hebben ruim vijftig kinderen bij AH 1208 in Eindhoven deel genomen aan de Creacup; een wedstrijd om de mooiste cupcake. De jury beoordeelde zes cakejes tot de allermooiste. Een ervan was die van deze trotse bakker. Pieter van der Velden, supermarktmanager, AH 1208 Eindhoven De ondernemingsraad weet dat veel collega's werden verrast door hun beoordeling begin dit jaar. Wij zijn in gesprek met de directie over hoe zulke situaties voorkomen kunnen worden, maar je kunt zelf ook wat doen. Over beoordelingen hebben we alle maal een mening. Ze gaan over jou, maar worden gemaakt door je leiding gevende. Er zijn in 2013 duidelijk meer lage beoordelingen (A en B) geweest dan voorheen. Dat zien we bij alle onderdelen van Albert Heijn. Ahold werkt aan een meer resultaat gerichte cultuur. De OR verwacht daarom dat de beoordelingen steeds belangrijker zullen worden. Je eigen invloed Een (lage) beoordeling is pas echt een probleem als zo'n oordeel voor jou als verrassing komt. Dat mag nooit het geval zijn. Hoe kun je dit voorkomen? Spreek met je manager af waar hij je op beoordeelt. Zet dit dan op papier of gebruik hulpmid delen. Plan vervolgens elke periode een moment om hierbij stil te staan. Wat verwacht men van je? Heb je dat laten zien? Wat moet er beter? Noteer hoe je bezig bent met je ver- beterpunten. Bespreek tussentijds met je leidinggevende hoe hij vindt dat het gaat. Wat moet er nog beter? Je mag verwachten dat je leiding gevende hier veel aandacht aan besteedt. Maar als het niet ter spra ke komt, is het óók jouw pro bleem. Vraag gewoon zelf om een afspraak en wacht niet af. Iedereen met een contract van meer dan 12 uur hoort jaarlijks een beoordeling te krijgen. Is dit voor jou niet het geval, terwijl je dit wel zou willen? Neem dan contact op met de OR via ah.ondernemingsraad.group@ ahold.com of 088 659 2 735. Aha is een uitgave van Ahold Europe Communications; Postbus 3000, 1500 HA Zaandam Realisatie Head Office NL part of Sanoma Hoofdredactie Tamara Gorbach Redactie Ellen de Groot, Marian Vullings, Karen Wikart, Mieke Wobben Artdirection Xander Elink Schuurman Vormgeving Doriene Koot Aan dit nummer werkten mee De Beeldredaktie, Suzanne Bergman, Geert Braam, Lex Draijer, Art Associates, Wim Glas, Monique de Ligny, Maarten Noordijk, Photography Images, Marlies Ruijter, Reid, Geleijnse Van Tol, Wendy Schipper, Irene Schoemakers, Iris Stam, Joy Storimans, Ton Zonneveld Aha is bestemd voor alle medewerkers van Albert Heijn. Wil je reageren op een artikel of heb je zelf een onderwerp? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ ahold.com of een tweet naar @RedactieAha. Aha 4 verschijnt op zaterdag 23 augustus 2014. FSC www.fsc.org MIX Papier van verantwoorde herkomst FSC® C003224

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 21