Zelf getest. Dit is onze smaak "Het mag iets lichter en frisser" "De smaak van mango en roomijs is lekker aanwezig" "Een ver rassend toetje bij een zomerse barbecue" "IJs met rode vruch ten lijkt me nog lekkerder" "Knapperige stukjes zouden het spannender maken" Monika Nievelstein Robert Maartens 32 Aha Sommige collega's hadden van tevoren zo hun bedenkingen. Vanille, chocolade of ijs met koffiesmaak is prima! Maar ijs met mango? Toch heeft de zomerse mangovariant er een aantal enthousiaste fans bij. Sari Schenkel Bram Verstraete Priscilla Reeb Aha 33 7 liter per persoon Groeien Lekkerrrrr Medewerker verkoop, AH 1396 Heerlen "Zomers! Dat gevoel krijg ik als ik naar de verpakking kijk, dat ontwerp is dus prima gekozen. Toen ik ging proeven was de smaak minder fris dan ik had gedacht. Het ijs is me iets te 'zwaar', maar smaakt verder goed. De nasmaak van mango blijft lekker lang hangen." Allround magazijnmede werker, DC Geldermalsen en OR-lid, hoofdkantoor Zaandam "De stukjes fruit die ik had verwacht zaten er gelukkig niet in, haha. Ik houd juist van de gelijkmatige bite, van de ijspuree. De smaak van mango en roomijs is lekker aanwezig; ik heb ervan genoten! Als ik écht kritisch moet zijn: de verpakking is wel erg geel, het heeft iets weg van een bakje eiersalade." Medewerker verkoop, AH 1529 Kampen "Ik vond dit ijs erg lekker! Daar was ik behoorlijk verrast over, want normaal koop ik alleen chocolade- of vanille-ijs. Ik houd van mango, maak graag smoothies, maar kant en-klaar ijs met fruit is nieuw voor mij. Als in de zomer vrienden komen barbecueën is dit een leuk idee voor een verrassend toetje." Assistent supermarkt manager, AH 3008 Harelbeke (België] "Van tevoren dacht ik: oei! Ik ben namelijk niet zo van de combinaties, meer van klassiekers als vanille- of chocolade-ijs. Toch was dit potje redelijk vlug op. Fris en romig tegelijk. Lekker! Mango kan ik waarderen, ik ben een echte fruiteter. Nog liever zou ik ijs met de smaak van rode vruchten eten, zoals bosbessen of frambozen." Operationeel manager besturing, DC Overijssel "Thuis zijn ze het met me eens: het is fris en zomers! Ik miste alleen iets knapperigs. De stukjes gesuikerd fruit heb ik niet gezien. Jammer, want dan zou het net wat spannender zijn. Maar voor iemand die normaal alleen chocolade- of koffie- smaken kiest, was dit een aangename verrassing. Handig formaat ook: op lepelen en weggooien." De variatie in ijs ontwikkelde zich de laatste tien jaar stormachtig. Schepijs is er in honderden variaties. De Noren geven het meest uit aan ijs, bijna 42 euro per persoon. De Amerikanen eten het meest: 17 liter per persoon. Nederland zit daar met zo'n 7 liter per persoon nog wel ver achter Het segment eenpersoonsverpakkingen groeit bij Albert Heijn, ook als het gaat om sorbet- en slagroomijs. Afgelopen winter lagen de smaken tiramisu, 3 chocolates en banaan-karamel (favoriet bij de klanten!] in de schappen. In week 11 zijn daar twee nieuwe zomerse varianten aan toegevoegd: passievrucht en mango. Het gaat om een combinatie van slagroomijs en sorbetijs, gedecoreerd met stukjes fruit.

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 19