Dagelijkse kost. Harry fotografeert zijn eigen werkdag "Eigenlijk kreeg mijn vrouw deze baan" "De bestellingen maken is soms een hele puzzel" 20 Aha "Mijn vrouw Ria en ik zijn heel blij met onze leuke banen" Harry Besselink Aha 21 "'s Ochtends start ik met een goed ontbijt en een krantje. Nog even ontspannen voor ik de hele dag op de been ben." "Het is gelukkig maar een kleine tien minuten fietsen naar de winkel." "Als eerste start ik met het aanzetten van de grill met hele kippetjes. Deze moeten 35 minuten grillen en roteren voor ze gaar zijn en kant-en-klaar verkocht kunnen worden aan klanten: "Ook de producten in de wandkoeling houd ik goed in de gaten. De producten met een kortere t.h.t gaan er voor openingstijd al uit of krijgen een 35 procent-sticker Dit zorgt weer voor plek voor de nieuwe producten die 's morgens geleverd worden." "De levering is binnen. Snel alles in de koeling zetten." "De bestellingen maken, hoort er ook bij. Dat is soms een hele puzzel." "Ik blijf voor de lunch in de gezamenlijke kantine; met collega's een broodje eten is veel gezelliger" "Hier maak ik een rollade schoon en haal de overtollige vetrandjes eraf, dan hoeft de klant dit thuis niet meer te doen." Medewerker grill steak, AH XL 1518 Zutphen "Ik werk sinds 2011 bij AH 1518 in Zutphen. Een grote winkel waar super marktmanager Roel de Boer in 2011 mijn vrouw Ria de baan van demo kok aanbood. Ria werkte bij een promotiebureau en was bij deze AH een productpromotie aan het doen. Zij wist dat ik op dat moment op zoek was naar een nieuwe uitda ging en ze heeft mij naar voren geschoven bij Roel. Ik kreeg de baan van demo-kok, maar ook Ria maakte de overstap naar AH. Ze werd com mercieel medewerker en we zijn op dezelfde dag gestart met onze nieuwe banen." Wil jij ook jouw werkdag in beeld brengen? Stuur dan een e-mail naar aha-magazine@ahold.com of een tweet naar @RedactieAha. "Supermarktmanager Roel de Boer komt nog even kijken hoe het gaat met het voorbereiden van de proeverij." "Mijn vrouw Ria en ik werken in dezelfde winkel. Zij is commercieel medewerker We zijn heel blij dat we op onze leeftijd nog deze leuke banen hebben gekregen." "Ook de jongste klanten willen graag een gehakt balletje proeven." "Eenmaal thuis klus ik nog even aan ons nieuwe zelfgebouwde tuinhuis."

Personeelsbladen | 2014 | | pagina 13